Головна / Гороскопи 2019 / Гороскоп на 2019 рік Стрілець

Гороскоп на 2019 рік Стрілець

Ваша головна зброя в досягненні своїх цілей в цьому році – ваша сексуальність. Ви будете користуватися шаленим успіхом у протилежної статі, отримувати подарунки, вислуховувати компліменти і, якщо один з ваших шефів – чоловік, навіть ризикуєте отримати підвищення по службі. Однак не втратьте голову від своїх успіхів на ниві полону сердець: інакше ризикуєте втратити те, що маєте і дійсно цінуєте.

Жінка Стрілець

У році, що наступив не варто відмовлятися від подорожей: причому як від ділових поїздок, так і від турів виключно в цілях відпочинку. І в тому і в іншому випадку це вдалий час, щоб заспокоїтися, подумати про справи насущні, прислухатися до власної інтуїції і спланувати майбутнє.

Чоловік Стрілець

Прийшов час, коли у вас по-справжньому відкриються очі на свою сім’ю. Ви, нарешті, зрозумієте, що це – найголовніший, надійний тил, де вас завжди чекають, люблять і приймуть будь-кого. Для чоловіків-Стрільців настав період по-справжньому зрозуміти свою половинку і стати з нею ближче духовно і душевно. Дуже ймовірно, що в вас прокинеться бажання щось змінити навколо себе, наприклад, зробити ремонт або придбати якийсь оригінальний предмет для облаштування житла. Ваші ініціативи будуть довгоочікуваними і отримають повну підтримку з боку домочадців. І ще один момент: в цьому році вам випаде нагода, який ні за що не можна упустити. Можливо, він переверне все ваше життя, але … лише в кращу сторону!

Здоров’я

Розумне ставлення до власного організму дозволить вам цілком благополучно прожити рік, що наступив в плані здоров’я. Цей час сприятливий для того, щоб подумати про поповнення в родині. Відмінним для багатьох Стрільців буде рішення почати, нарешті, відвідування спортивного залу або басейну. До речі, ідеальний варіант – це рухливі види спорту: волейбол, бадмінтон, теніс (причому, як великий, так і настільний). Буде непогано, якщо зовсім вже ледачі вдадуться до варіанту «йога-онлайн».

Робота і гроші

Рік видасться досить успішним щодо кар’єри і в справах фінансових. Вже на початку лютого велика ймовірність отримання вигідної пропозиції про нову роботу, а, можливо, навіть декількох. Тут не варто поспішати: перш ніж зробити вибір, подумайте гарненько, що краще для вас. У будь-якому випадку, час у вас буде. Ваш правильний розрахунок стане не тільки запорукою стрімкої кар’єри, але подальшого фінансового процвітання. Для тих же, хто віддасть перевагу залишитися на колишньому місці, все також складеться непогано. Якщо точніше – залишиться стабільним, в тому числі і обсяги фінансових вливань.

Любов і сім’я

2019 рік – не час для нових пошуків. Для неодружених це період деякої перепочинку і короткочасних романів, а люди сімейні будуть цілком задоволені існуючим станом справ. Відносини в будь-якому випадку будуть складатися рівно, без ризиків і сплесків, що в певних випадках також досить непогано. Порада: спробуйте все ж таки бути уважнішими до своїх партнерів, постарайтеся зрозуміти їхню справжню сутність. Повірте, для багатьох пар це стане імпульсом для поновлення своїх відносин.

Дивіться ще

Гороскоп на 2019 рік для Рака: жінки і чоловіки

Представники знаку можуть розраховувати на беззаперечну підтримку в рік Кабана. Практично весь Гороскоп на 2019 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *