Головна / Гороскопи 2019 / Гороскоп на 2019 рік Скорпіон

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон

Жінки-Скорпіони в році, що наступив будуть відрізнятися завидною активністю. Їх сила і енергія мало не вийдуть з берегів. Направлено все це буде, головним чином, в русло розвитку кар’єри та реалізації професійних амбіцій. На щастя, основні цілі в даному випадку будуть досягнуті. Кілька за бортом залишаться ваші домашні та близькі люди. Однак, бачачи ваші старання і напружену роботу, вони виявлять вам своє розуміння і підтримку.

Жінка Скорпіон

Головне завдання на найближчі місяців вісім – прийняти терпляче ставлення небайдужих вам людей з вдячністю.

Чоловік Скорпіон

Для Скорпіонів-чоловіків рік 2019-й – час професійних перемог і досягнень в бізнесі. Серйозне просування по службі, заняття відповідальних керівних посад, нові прибуткові проекти чимало порадують представників цього гордого, норовливого знака. Приділяти увагу особистим стосункам ви будете мало, ніж, як не дивно, будете тільки залучати протилежну стать. Одну з таких дам все ж радимо вам не пропустити. Багато одружені чоловіки не проти будуть вибрати об’єкт для приємного проведення часу на стороні. Проте, справи сімейні у вас нітрохи не порушаться, і заслуга в цьому буде не ваша, а вашої усерозуміючої пари.

Здоров’я

На тлі своїх успіхів в кар’єрі і світлі можлива деяка зарозумілість у відносинах з оточуючими. Це загрожує конфліктами і стресами. Тому ваше головне завдання в році, що наступив – контролювати свої емоції. Пік нервового напруження випаде, очевидно, на середину весни. У цей період будьте особливо обережні, намагайтеся тримати себе в руках і не допускати нервових зривів: вони можуть стати причиною депресії. Ті ж, хто все зробить правильно – залишиться бадьорий, веселий і впевненою ходою продовжить крокувати до заповітних цілям.

Робота і гроші

Як ми вже говорили, синя дерев’яна Коза принесе Скорпіонам удачу в справах професійних і грошових. Вона буде, немов Срібне копитце з відомої казки, подавати вам різні знаки, де можна отримати вигідну пропозицію, підзаробити, відзначитися перед начальством. Головне – бути дуже уважними до того, що відбувається навколо вас, і не упускати подарунків долі. Проте, слід пам’ятати, що ці приємні сюрпризи невипадкові. Вони – свого роду щедра нагорода за труди в попередні роки. Не варто скидати це з рахунків і зовсім вже розслаблятися. Якщо ви будете тільки «знімати вершки», виділені вам шанси дуже швидко і якось зовсім непомітно розтануть.

Любов і сім’я

Улюблені люди в цьому році будуть своєрідним приємним фоном для блискуче досягають професійних висот Скорпіонів. Вас будуть розуміти, пестити і леліяти в надії, що в недалекому майбутньому ви зійде зі свого олімпу і приділіть належну увагу і їм. Тут зверніть увагу на ключовий епітет: «недалеке». Не варто хворіти зірковою хворобою дуже довго, інакше ваші музи розгніваються – і відносини доведеться реанімувати. Рада для тих, хто вже давно надає перевагу ні до чого не зобов’язують легкі зустрічі серйозних стосунків і шлюбу: саме в цьому році ви ризикуєте пропустити свою справжню любов. Так що будьте напоготові!

Дивіться ще

Гороскоп на 2019 рік для Рака: жінки і чоловіки

Представники знаку можуть розраховувати на беззаперечну підтримку в рік Кабана. Практично весь Гороскоп на 2019 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *