Головна / Гороскопи 2019 / Гороскоп на 2019 рік Риби

Гороскоп на 2019 рік Риби

Милі Рибки! Ви, як завжди, будете неперевершені, бездоганні, мудрі. Саме тому вам не варто переживати через дрібниці, вередувати і влаштовувати скандали. Сплануйте рік, що наступив, розставте пріоритети – і нехай головним виявиться дійсно головне. Не варто розмінюватися на дрібниці. Ваші цілі очевидні, що не відвертайтеся від них.

Жінка Риба

Порада: ніколи не забувайте, що ваша щаслива доля у ваших руках, а все інше – лише справа часу і технічних нюансів.  Проявіть терпіння, витримку, скористайтеся своєю інтуїцією – і тоді багато які віщують вам хоч найменші неприємності, просто лопнуть від розчарувань.

Чоловік Риба

Чоловікам-Рибам в році синьої дерев’яної Кози найкраще мати надійну опору і підтримку як з боку коханої жінки, так і у друзів. Можливо, попередній рік видався дещо напруженим, і тепер настав час в буквальному сенсі слова поберегти себе. Зате є всі підстави і можливості більше часу проводити зі своїми домашніми. Особливо пощастило тим, у кого є діти: вони як ніхто виявляться для вас паличкою-виручалочкою – стануть невичерпним джерелом натхнення і позитивних емоцій. До речі про натхнення: може вам зайнятися яким-небудь творчістю? Ваші половинки вас підтримають. Так що дерзайте!

Здоров’я

Приємне проведення часу в колі сім’ї, спроби сховатися від навколишнього світу, до яких вдадуться багато Риби в 2019 році, дуже позитивно позначаться на вашому психоемоційному стані, і, на жаль, негативно на фігурі. Тому варто розглянути деякі варіанти відповідних вам дієт і комплексів вправ, щоб кілька схуднути. Дбайливіше і уважно в найближчі кілька місяців варто поставитися до своїх очках: може вони теж трохи втомилися?

Робота і гроші

Хоча перші пару місяців і будуть надихати вас на професійні подвиги, навесні втома все ж візьме своє – і ви повернетеся до спокійної, неквапливої ​​течією справ. Ні, ви жодним чином не будете відставати від інших, просто звичні для вас натхнення, ініціатива і творчий підхід кілька стихнуть. Справи фінансові будуть стабільні. Ви не будете жорстоко страждати від нестачі коштів, але в той же час не варто чекати і спадщини багатою тітоньки або виграшів в лотерею. Порада: плануйте свої фінанси. Тільки так ви зможете зберігати спокій щодо забезпеченості себе і своєї сім’ї в році, що наступив.

Любов і сім’я

Це справжній рік сім’ї практично для всіх Рибок. Кілька прикрутивши кар’єрні обертів, вам коштувати направити всю свою енергію, мудрість і любов до світу сім’ї. Приділяйте по максимуму увагу своїй парі і дітям, проявляйте про них турботу, робіть приємні сюрпризи, влаштовуйте сімейні обіди і походи в цікаві місця. Все це з ториця воздасться вам незабаром. Якщо ви в пошуку пари – в цьому році цей процес піде кілька мляво. Однак не варто впадати у відчай: настав період для відновлення сил і промальовування свого ідеалу в любові. У 2019-му ви повинні точно визначитися, яку людину хочете бачити поруч із собою.

Дивіться ще

Гороскоп на 2019 рік для Рака: жінки і чоловіки

Представники знаку можуть розраховувати на беззаперечну підтримку в рік Кабана. Практично весь Гороскоп на 2019 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *