Головна / Гороскопи 2019 / Гороскоп на 2019 рік Рак

Гороскоп на 2019 рік Рак

Для жінки-Рака 2019 рік – час перспектив як на професійному та творчому фронті, так і в романтичних стосунках. Однак, ваш успіх цілком залежатиме від вашої рішучості та ініціативності, причому в будь-якій сфері. Якщо ви замужем, то велика ймовірність того, що без оглядки вдастеся турботам про свої сімейні, можливо навіть забувши про себе. Тут варто прислухатися до голосу мудрості і знайти золоту середину: адже вас теж хочуть бачити щасливою.

Жінка Рак

У будь-якому випадку, в цьому році головним інструментом на шляху досягнення цілей буде ваше справжнє «Я». Розкрийте свою справжню натуру, будьте щирі, займайтеся тим, що дійсно любите. У цьому полягає секрет визнання вас як фахівця і як жінки.

Чоловік Рак

Раки-чоловіки також будуть витися навколо свого сімейного вогнища. І ці приємні клопоти не змусять довго чекати результатів. У відносинах зустрічаються запанує комфорт і спокій, настане час краще пізнати один одного в духовному плані, чому посприяють спільні походи в кіно, театр, просто романтичні прогулянки і спільні подорожі. Чоловік-рак не перестане дивувати коханих та близьких людей своєю надійністю і умінням завжди опинитися поряд в потрібне момент. Високо оцінять Раков як класних професіоналів і на роботі. Порада: в новому 2019-му чоловікам-Ракам не варто бути відлюдниками. Частіше виходьте в світ і проявляйте себе, адже зараз для вас не час скромничати і соромитися.

Здоров’я

Головним підмогою в питаннях здоров’я в цьому році для Раків буде регулярний повноцінний відпочинок, як фізичний, так і емоційний. В іншому випадку ви ризикуєте «загнати» організм і, врешті-решт, злягти тижні на дві, а то і більше. Так що дозвольте собі коханим час від часу гарненько відновлюватися: заплануйте на рік 3-4 поїздки куди-небудь подалі від міської суєти і проблем. Найкраще підійде для цього санаторій з хорошими водними і грязьовими процедурами.

Робота і гроші

Можливо, ви відчуєте, що таке заздрість і каверзи колег. Як тут бути? Та ніяк! Просто зосередьтеся на власних справах і продовжуйте впевнено крокувати вперед. Начальство це обов’язково оцінить. А якщо ви самі – великий начальник, то «відриватися» на заздрісників не варто: вони пропадуть самі і якось абсолютно природно і непомітно для вас. Словом, конкуренти в році синьою Кози будуть в якомусь сенсі примарними, але тільки якщо ви самі будете сприймати їх саме такими. Що стосується грошей, то ймовірність фінансових проблем все ж існує, однак і рішення їх знайдеться достатньо швидко. Не виключено, що непогану думку про те, де і як можна добре заробити, вам підкине хтось малознайомий. Так що будьте уважні до оточуючих.

Любов і сім’я

В цьому році в питаннях любові Ракам варто бути більш рішучими і зайняти місце лідера в парі. Однак це аж ніяк не означає, що ви повинні задавити кохану людину авторитетом. Швидше навпаки, прояв поблажливості, турботи і ніжності зробить ваші відносини надзвичайно теплими і по-справжньому близькими. А тих, хто тільки в пошуку пари, чекає неймовірний сюрприз. Ваша довгоочікувана зустріч в цьому році відбудеться неодмінно, але абсолютно не так, як ви її собі уявляли.

Дивіться ще

Гороскоп на 2019 рік для Рака: жінки і чоловіки

Представники знаку можуть розраховувати на беззаперечну підтримку в рік Кабана. Практично весь Гороскоп на 2019 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *