Головна / Гороскопи 2019 / Гороскоп на 2019 рік Овен

Гороскоп на 2019 рік Овен

2019 рік для вас – період бурхливої ​​діяльності, яка, завдяки вашій наполегливості та розумному завзятості, безумовно, приведе до успіху. Скажімо прямо, що наступив рік не для Овнів-скромниць. Навпаки, це час проявити себе, розкрити свої найяскравіші якості особливо щодо кар’єри і саморозвитку. У той же час не потрібно забувати про справи сімейні, якщо ви заміжня. Не варто приносити в жертву відносини з близькими заради досягнення професійних висот.

Жінка Овен

У році, що наступив ви, так чи інакше, не пропустіть свого. Кілька приборкати емоції, прийти в стан гармонії з собою час від часу будуть допомагати нетривалі подорожі, а також звичайні прогулянки в гарну погоду на вихідних. Рік кози зажадає від вас максимального контролю почуттів і проявів палкого темпераменту.

Чоловік Овен

Рік справжнього прориву в пізнанні себе, самореалізації, розкриття своїх найкращих професійних якостей. Для тих, хто ще не визначився з місцем в житті, це допоможе його знайти, а тим, хто вже вибрав свій шлях, – обіцяє значні успіхи. Щоб не упустити удачу, слід стримувати норовливу й мінливу козу за її вперті ріжки. У будь-якому випадку, не варто задивлятися на інших, а потрібно зосередитися на власних справах, тільки так ви зможете отримати бажане. Можливий активний пошук нових відносин. Зрештою, він завершиться вдало. Сімейні чоловіки, ймовірно, також захочуть нових відчуттів і емоцій. Однак ж сюрпризи ваших обраниць не за горами! Прийміть їх з любов’ю – і будете сто крат винагороджені.

Здоров’я

Перш за все, варто проявити силу волі і відмовитися від шкідливих звичок. Головним чином, це куріння і переїдання. Переглянути своє ставлення варто і до малоактивній способу життя, якщо ви, звичайно, ще не набули клубну карту у фітнес-центр або абонемент в басейн. Цей рік, напевно, як ніякий інший, покаже вам, наскільки чуйний ваш організм до таких простих речей, як повноцінне харчування, здоровий сон і елементарна ранкова зарядка. Ми настійно рекомендуємо невіруючим хоча б спробувати. Не варто відкладати турботу про себе ні на хвилину. Наприклад, якщо ви прочитали наші поради перед обідом, не варто замовляти на десерт гігантське тістечко. Обмежтеся склянкою морквяного фрешу.

Робота і гроші

Рік синьої дерев’яної кози для Овнів – час змін в професійній сфері і впевненого просування по кар’єрних сходах. Можливо, ви й не зробите стрибок вище власної голови, але досягнення ваші будуть, без сумніву, є очевидними, видимі, визнані і, що важливо, оцінені фінансово. Планомірна робота, зосередження на головних завданнях – основні чинники фінансового успіху. Ваші старання будуть адекватно винагороджуватися. Можливо, в році, що наступив ви по-іншому поставитеся до питань фінансового планування, що також принесе свої плоди.

Любов і сім’я

Як ми вже говорили, рік синьої дерев’яної Кози – час змін. Не варто нехтувати цим і в справах любові і сім’ї. Настав час пошуків нового супутника або радикального пожвавлення і оновлення вже сформованих відносин. Для мінливих, темпераментних Овнів прийшов період переосмислити своє ставлення до партнерів, стати до них більш уважними, оцінити, нарешті, те, що маєте і мудріше подивитися на своє щастя. Відкиньте лушпиння і рутину побуту – і ви побачите свого друга, чоловіка або дружину в зовсім іншому світлі. Це ваш шанс зрозуміти, що таке справжнє щастя.

Дивіться ще

Гороскоп на 2019 рік для Рака: жінки і чоловіки

Представники знаку можуть розраховувати на беззаперечну підтримку в рік Кабана. Практично весь Гороскоп на 2019 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *