Головна / Гороскопи 2019 / Гороскоп на 2019 рік Лев

Гороскоп на 2019 рік Лев

Доля жінок-Левів в році, що наступив – блищати в благородній суспільстві, поблажливо і розуміюче дивлячись на суперниць. Синя дерев’яна Коза надійно захистить вас від тих, хто дійсно може завдати неприємностей. Тому конкуренції і заздрісних поглядів «подруг» побоюватися не варто. Ви досить часто будете об’єктом привернення уваги, бажання зав’язати дружні і більш відносини. Однак тут варто проявити певну стриманість і розбірливість. Той, кого ви дійсно захочете бачити поруч, нікуди від вас не дінеться, багато в чому завдяки вашій же ініціативи.

Жінка Лев

Порада: новий рік – не час щоб тиснути авторитетом своїх домашніх, інакше атмосфера може загостритися. Навпаки, проявіть до них терпіння і розуміння – і у відповідь ви відчуєте ні з чим незрівнянну підтримку.

Чоловік Лев

Леви-чоловіки в новому році, очевидно, будуть націлені зайняти належне їм за всіма канонами тронне місце і стати в усіх відношеннях господарем становища. Це стосується як професійної, так і особистої сфери. Ваші дії будуть рішучими і цілеспрямованими. Впевненість в успіху і власних силах принесе напрочуд чудові результати. У справах грошей і кар’єри ви досягнете успіху, а в любові ваше благородство і чоловіча сила подіють на партнерку просто гіпнотично. Порада: проявіть мудрість в плануванні своїх фінансів, інакше ви ризикуєте часом потрапляти в незручні ситуації, в тому числі з дамами.

Здоров’я

Зі здоров’ям у Львів в році, що наступив все повинно скластися чудово, однак лише в тому випадку, якщо ви самі не будете дражнити матінку-природу. Іншими словами: береженого Бог береже. А це означає, що не варто дефілювати в модних босоніжках по першому снігу і демонструвати нову зачіску на морозі при -15 градусах. Все досить просто: ставитеся до свого організму розумно – і він вдячно винагородить вас силами, енергією і гарним настроєм.

Робота і гроші

Рік обіцяє бути насиченим, діяльним і плідним. Але і ви, вельмишановні Леви, повинні будете не тільки царювати, але і трошки «паркани фарбувати». Тобто, щоб досягти бажаних результатів, вам необхідно активно і наполегливо діяти. В результаті вас з величезною ймовірністю чекає підвищення по службі, велика вигідна угода у власному бізнесі і цілком пристойне фінансову винагороду за працю. Однак зірки попереджають: думайте, перш за все, своєю головою – поради з боку можуть виявитися ненадійними.

Любов і сім’я

Сімейні Леви будуть абсолютно щасливі зі своєю парою. Відносини в цьому році, швидше за все, знайдуть нові фарби. Можливо, ви дізнаєтеся про свого партнера (партнерки) щось таке, що приємно здивує і порадує вас. Несподівана подорож на двох у другій половині року буде як ніколи романтичним і повним почуттів. Якщо ви ще не пов’язані узами шлюбу, а тільки шукайте свій ідеал або робите кроки по дорозі до весілля – велика ймовірність нових зустрічей і кумедних пригод на любовну тему. Втім, нічого предрассудітельного тут не трапиться. А ось згадувати цей рік можна буде ще довго і з задоволенням. Можливо, фінальний акорд таких пригод буде саме з вальсу Мендельсона. Порада: перш ніж піти до вівтаря, стоїть все ж переконатися в щирості почуттів обранця.

Дивіться ще

Гороскоп на 2019 рік для Рака: жінки і чоловіки

Представники знаку можуть розраховувати на беззаперечну підтримку в рік Кабана. Практично весь Гороскоп на 2019 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *