Головна / Гороскопи 2019 / Гороскоп на 2019 рік Козеріг

Гороскоп на 2019 рік Козеріг

Для вас, милі дами-Козероги, новий рік буде кілька важкувато в першій своїй половині, однак же, з другої половини літа багато з вас відчують істотне полегшення і підйом життєвих сил. За напруженою роботою піде відмінний відпочинок на березі моря або в горах, що заповнить витрачену енергію і створить необхідний запас сил для подальшої активної діяльності.

Жінка Козеріг

Після відпустки справи підуть кілька жвавіше і активніше. Можливо, вам надасть допомогу могутній покровитель-чоловік. Не варто виключати виникнення між вами деякою взаємної симпатії. Будьте розсудливі і мудрі і вишукайте можливість не втратити добре до себе ставлення і залишитися з цією людиною у близьких стосунках.

Чоловік Козеріг

Для Козерогів-чоловіків новий рік – період нових починань. Вам буде супроводжувати успіх при відкритті свого бізнесу, реалізації нових проектів і зміні роботи. Можливо, на тлі успіхів професійних ви захочете змінити і сімейні декорації. Ви можете це зробити тільки в буквальному сенсі, наприклад, купити нову квартиру або будинок за містом. До речі всі можливості у вас для цього з’являться. Єдине, чого не варто міняти особливо Козерогам сімейним – так це свою партнерку. Дама, яка перебуває поруч з вами вже досить тривалий час, на сьогодні – єдина людина, яка може вас по-справжньому зрозуміти і підтримати.

Здоров’я

Тут варто звернути особливу увагу на справи сердечні в буквальному сенсі. Рік має бути яскравий, емоційно насичений, а тому потрібно дотримуватися золотої середини в емоційному плані. Не допускайте надмірного збудження як з приводу успіху, так і по відношенню до дрібних неприємностей (а адже від них не застрахований ніхто!). Можливо, вам варто деякий час попринимать заспокійливі краплі: проконсультуйтеся на цю тему зі своїм лікарем. В середині весни пошукайте можливість з’їздити куди-небудь в теплі краї. Це дуже позитивно позначиться як на вашому психоемоційному стані, так і на фізичних відчуттях. Непогано буде зробити поїздку і напередодні наступних новорічних свят. При цьому зміна клімату буде не найкращим варіантом. Найбільш підходящим для вас видом відпочинку будуть процедури в якомусь заміському санаторії недалеко від будинку.

Робота і гроші

Працювати в цьому році практично всі Козероги будуть, що називається, на знос. Головною вашим завданням в даному випадку стане накопичення капіталу для дорогого придбання в кінці року. Хоч і важко, але ви в результаті досягнете бажаного, однак за однієї умови: ставлення до грошей має бути не тільки дбайливе, але і розумне. Вони не повинні лежати мертвим вантажем. Докладатимете яке-небудь вкладення з метою примноження. В цьому році зробити це буде досить складно, але, тим не менш, цілком реально. Дуже ймовірно, що вельми корисною в зв’язку з цим буде консультація фахівця.

Любов і сім’я

Вірогідні труднощі у відносинах з партнерами. Вам довго буде здаватися, що вас не розуміють. Однак це тільки ілюзії. Ваші улюблені, бачачи ваші старання на благо сім’ї, навпаки будуть намагатися забезпечити вам всі умови для повноцінного відпочинку і плідної роботи. Придивіться до своїх половинкам уважніше – і ви побачите, що все робиться виключно для вас і з найкращих спонукань. Якщо ви – людина не сімейний, але маєте партнера для серйозних відносин, постарайтеся не втратити його. Дозвольте зрозуміти вас і краще пізнати. Допоможе цьому тільки спілкування та спільне проведення часу (удвох або в одній компанії). Тут постарайтеся проявити себе з найкращого боку. Тим, хто перебуває в пошуку пари, радимо бути більш розбірливими в випадкових зв’язках.

Дивіться ще

Гороскоп на 2019 рік для Рака: жінки і чоловіки

Представники знаку можуть розраховувати на беззаперечну підтримку в рік Кабана. Практично весь Гороскоп на 2019 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *