Головна / Гороскопи 2019 / Гороскоп на 2019 рік для Стрільця: жінки і чоловіки

Гороскоп на 2019 рік для Стрільця: жінки і чоловіки

Рік Кабана вважається вдалим періодом для більшості знаків, не виняток тому і Стрільці. Тобто слід рухатися вперед, не пручаючись несподіваного успіху, але при цьому, не откровеннічая з недоброзичливцями на цей рахунок. Нині планети в нейтральному положенні, відповідно, за гороскопом на 2019 рік для Стрільця вийде згладити гострі кути, стабільно рухаючись до мети. Може бути, реалізувати її буде складно, але для цього є підстави.

ХАРАКТЕР ЗНАКУ

 1. Вплив Юпітер
 2. Символи кентавр-стрілець, зірки, жезли, піднятий вказівний палець
 3. Кольори синій, блакитний, фіолетовий, багряний
 4. Камені топаз, аметист, хризоліт, бірюза, опал, карбункул, сапфір, смарагд, агат
 5. Квіти гвоздика, нарцис, волошка, пальма
 6. Метал цинк, жесть
 7. Талісман підкова, саламандра
 8. Сприятливі числа 3 (всі числа, що діляться на 3), 4, 9
 9. Щасливі дні четвер
 10. Невдалі дні серед

Опис знака Стрілець

Представники знака знаходяться під заступництвом Юпітера. Ці люди бувають з вольовим характером, спритно управляються з різними завданнями, досить практичні, вважають за краще займатися спортом, хоча їм складно пристосуватися до життєвих обставин. Крім того, частково це ті, у кого незалежний склад розуму, немає забобонів, розвивають творчі починання, пробують сили в мистецтві, друзями стають виключно з успішними людьми. Найбільш сприятлива область діяльності – лінгвістика і журналістика, можуть стати прекрасними письменниками, перекладачами, іноді вченими.

Загальний гороскоп для Стрільця

У рік Кабана Стрільцям вдасться опинитися на підйомі, вони оптимістично йдуть по життю, намагаючись не зменшувати темп, так як вважають своєю особливістю – цілеспрямованість і активність. Це все важливо як в особистому плані, так і на роботі, і якщо раніше стикалися виключно з невдачами, то нині особливі труднощі в реалізації мети не з’являться. Але це не означає, що не доведеться постійно працювати, не докладати багато зусиль, так як результат не з’являється сам по собі. Краще стабільно працювати, роблячи внесок у спільну справу, не відволікаючись на дрібниці, і тоді результат перевершить очікування. Природно, не можна вважати, що з життя зникнуть певні проблеми, так просто не буває. Вони залишаться, але чи вдасться швидко вирішити всі несуттєві конфлікти.

Гороскоп на 2019 рік для Стрільця-жінки

Дівчата під знаком Стрільця поводяться двояко. Вони обожнюють власну незалежність, притому агресивно налаштовані проти тих, хто на неї зазіхає. В принципі потребують, щоб поруч був хороший друг, здатний зрозуміти складність різних ситуацій і виконати всі вимоги. Зірки з неба ці дами не отримують, тому що занадто багато чого просять від партнера. У рік Кабана Стрільців чекає багато випробувань, труднощі криються саме в особистому житті. Версій розвитку відносин порівняно небагато, або вони зміцніють, або зовсім завершаться. Вирішальним аспектом послужить потенційна зима, важливо зберегти нерви, огороджуючи себе від постійного негативу. Якщо не вдається все зважити, краще звернутися до близької людини, який об’єктивно оцінить ситуацію. Беріть час з метою подумати про те, як змінити обставини, можна навіть самостійно відправитися у відпустку, щоб обміркувати рішення.

Чоловік гороскоп для Стрільця: 2019 рік

Сильна половина суспільства є живою реалізацією чарівності. Чоловіки здатні зачарувати й заворожити кожну даму, якщо дійсно цього хочуть, але іноді відмова беруть занадто близько до серця. Коли у Стрільця вже є сім’я, це для нього непростий тягар, дозволяє собі фліртувати з дівчатами, тому в колективі залишається на піку популярності. В цьому році буде непросто, позитивні події і обставини не виникнуть самі по собі, тобто доведеться працювати на результат. Які б перепони не зустрічалися на шляху, з ними доведеться впоратися, навіть якщо результат не такий, як хотілося. Якщо буде потрібно – рухайтеся до мети напролом, збираєте сили, щоб боротися з долею, в результаті отримаєте шанс підкласти під час падіння м’яку перину, яка ніколи не підведе. За будь-які добрі справи належить винагорода. Особливо порадує те, що в кінці року зумієте гарненько відпочити, а після оцінити все зроблене, пережитий рік приємно здивує хорошими подіями.

Любовний гороскоп для Стрільця на 2019 рік

Представники знаку зіткнуться з неординарними любовними перипетіями. Їх охопить змагальний дух, де кожен учасник повинен бігти по нестабільної конструкції, намагаючись перевершити конкурентів, які не дивлячись на спосіб. Дані перешкоди є банальними сумнівами, це і варто взяти на замітку. Партнер Вам не змінює, напевно робить кроки, які в результаті порадують. Краще зважити всі аспекти і визначитися, як побороти непослух другої половинки. З метою зберегти відносини, краще поговорити начистоту, а може і пожертвувати деякими принципами. Попередньо обміркуйте, чи готові Ви відмовитися від любові і відпустити дорогої людини? Ті, хто тимчасово самотній, продовжать насолоджуватися незалежністю, нові міцні відносини не передбачені. Влітку не виключені романи на курортах, нудьгувати, точно не доведеться. Чим ближче до нового року, тим вище ймовірність зустріти свою людину, з усіма наслідками, що випливають обставинами. Нема чого боятися дівчатам, які знайшли обранця, їх відносини будуть розвиватися стабільно, так як все будується на щирості. За великим рахунком рік пройде спокійно, з’явиться час для того, щоб налагодити відносини з тими, хто доріг. Очевидно, що вдома буде панувати не тільки затишок, але й сімейне щастя. Самотні жінки отримають шанс приготуватися до зустрічі того, кого обіцяє доля. Може початися скромний роман, який переросте в несподівану любов в гранично короткі терміни.

Грошовий гороскоп для Стрільця на 2019 рік

Зірки не обіцяють серйозні фінансові втрати, але особлива прибуток також не з’явиться, рік буде стабільним і звичним. В цілому не доведеться битися на фінансовому фронті, коли буде складно – є скористатися депозитом або відкладеними коштами, які дозволять не спускатися з небес на землю. Допомогти в грошових питаннях може цілеспрямованість, але якщо отримаєте пропозицію – заробити нечесним шляхом, простіше його проігнорувати. Удача поки не на стороні Стрільців, багато що може зірватися в непередбачений момент. Не варто смітити грошима в різні боки, хоча представникам знака властиві такі витрати. Визначтеся з варіантом відпочинку ще до настання відпустки.

Кар’єра в 2019 році у Стрільців: гороскоп

Стрільці, що мають у своєму розпорядженні грунтовним трудовим фундаментом, випробують деяке полегшення, будуть робити кроки в просуванні по кар’єрі. Підвищена конкуренція і невелика хитрість, деякий зрада здатні спровокувати боротьбу за місце, тому Вам доведеться стояти до останнього, щоб більш досвідчені конкуренти не зайняли керівну посаду. Коли маєте в своєму розпорядженні оптимальними амбіціями і беззаперечно в себе вірите, результат буде позитивним. Самостійність дозволить підприємцям активніше розвивати бізнес. Не варто чекати підтримки з боку, простіше робити раціональні вчинки. Нині не просто сказати, якими будуть підсумки, але якщо не опустіть руки, то обов’язково реалізуєте всі свої плани. Головне – не пливіть за течією, удача обходить таких людей стороною.

Здоров’я Стрільців в 2019 році: гороскоп

Багато доктора здатні стати головною статтею витрат для Стрільців, рік частково нервовий і непростий, тому стресів і конфліктів на роботі не уникнути, таким чином, доведеться піти до фахівця. Щоб не панікувати, частіше пийте трав’яні чаї і настоянки, тоді ж вийде поліпшити настрій, незворушно реагуючи на обставини. Перевантаження здатні спровокувати проблеми з обмінними процесами, вага стане активно рости. Під ударом перебуває ще й печінку, складнощів додають алкогольні напої. Враховуйте, що спиртне не вирішує проблеми, а просто посилює депресію. Можуть бути проблеми з серцем, пробуйте тримати поруч кошти, що дозволяють контролювати головний біль, також допоможе ароматерапія. Визначтеся з ефірною олією, створіть для себе приємну атмосферу, запросіть близької людини, щоб разом насолодитися таким проведенням часу. Не ігноруйте спазми в попереку, це якийсь сигнал, що пора обстежитися.

ЗНАМЕНИТОСТІ СТРІЛЬЦІ

Стрільців вважають впевненими в собі людьми, які вважають за краще прямолінійність, стабільно розвиває особисті можливості. Це яскраві представники гороскопу, що відносяться до вогненної стихії, вони полум’ям розпалюють своє життя. У вогню є особливості, він здатний зігріти або знищити. Представники знаку часто будують ідеальний світ, зробивши основний акцент на фінансах.

Серед знаменитих Стрільців:

 • Олександр Суворов (24 листопада) – російський полководець.
 • Тіна Тернер (26 листопада) – американська рок-співачка.
 • Брюс Лі (27 листопада) – гонконгський актор.
 • Олександр Блок (28 листопада) – російський поет.
 • Марк Твен (30 листопада) – американський письменник.
 • Уїнстон Черчилль (30 листопада) – британський політик.
 • Брітні Спірс (2 грудня) – американська поп-співачка.
 • Марія Каллас (4 грудня) для – грецька оперна співачка.
 • Федір Тютчев (5 грудня) – російський поет.
 • Марія Стюарт (8 грудня) – королева Шотландії.
 • Нострадамус (14 грудня) – французький астролог.
 • Міла Йовович (17 грудня) – американська актриса.
 • Крістіна Агілера (18 грудня) – американська поп-співачка.
 • Леонід Брежнєв (19 грудня) – радянський партійний діяч.
 • Едіт Піаф (19 грудня) – французька шансон-співачка.

Дивіться відео з характеристикою знака Стрілець:

Дивіться ще

Гороскоп на 2019 рік для Рака: жінки і чоловіки

Представники знаку можуть розраховувати на беззаперечну підтримку в рік Кабана. Практично весь Гороскоп на 2019 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *