Головна / Гороскопи 2019 / Гороскоп на 2019 рік для Риби: жінки і чоловіки

Гороскоп на 2019 рік для Риби: жінки і чоловіки

За великим рахунком, життя Риб в рік Кабана буде залежати від минулого року. Чим продуктивніше вони працювали в попередньому році, тим успішніше складеться поточний стан речей. Це не означає, що з’являться якісь проблеми або труднощі, просто не виключений емоційний підйом по весні. За гороскопом на 2019 рік для Риби активні люди задіюють весь свій творчий потенціал і робочі можливості, щоб досягти певного результату. У травні всі зовсім стабілізується, хоча справи підуть пассивнее, вдасться дати відповідь на давні питання.

ХАРАКТЕР ЗНАКУ

 1. Вплив Венера, Юпітер
 2. Символи дві пливуть в різні боки Риби, раковина, хвиля
 3. Кольори пурпурний, фіолетовий, морської зелені, синій, ліловий, морської хвилі, сталевий
 4. Камені перли, аметист, олександрит, смарагд, сапфір, місячний камінь
 5. Квіти нарцис, крокус, жасмин, фіалки, незабудки
 6. Метал цинк
 7. Талісман вузол (вензель), нарцис
 8. Сприятливі числа 6, 7 (всі числа. Діляться на 7), 11, повна магія – 3, 7, 9, 12
 9. Щасливі дні понеділок, четвер, п’ятниця
 10. Невдалі дні серед

Риби прекрасно себе почувають в будь-якому середовищі, вони швидко пристосовуються до обставин. Типові представники знака легко знаходять спільну мову з оточенням, привертають увагу в компанії, комфортно себе почувають навіть в суспільстві незнайомців. Це все допомагає вкрай швидко налагодити безліч зв’язків, впоратися з проблемами, досить розмови з певними людьми начистоту. Нині в руках Риб знаходиться шанс – грамотно маніпулювати оточенням, домагаючись стоїть результату. Крім того, успішність приємно здивує, Риби завжди першими приходять на допомогу, якщо хтось цього дійсно потребує. Нерідко порив трохи підсобити йде врозріз з особистою ініціативою і бажанням, хоча представники знака переступають через принципи, щоб підтримати інших людей. Часом зчіплюють зуби, але не вдаються до скандалів. Представники знаку завжди тримають власне слово, акцентують увагу на твердості характеру, хоча можуть поступитися в разі потреби. Бувають винятки, люди уникають сварки, щоб не образити своїх колег або друзів.

ГОРОСКОП ДЛЯ РИБ

У рік Кабана представники знака проявлять власну активність. Важливо, що протягом року вони зіткнуться з реалізацією нових проектів, зроблять чимало напрацювань. Залишиться лише зміцнити власну позицію для потенційного розвитку. Рік виявиться плідним і радісним, Риби зможуть в повній мірі реалізувати творчі плани. Не виключено, що доведеться влаштуватися на іншу роботу, а також поміняти сферу діяльності, але не сумнівайтеся, що всі ідеї будуть реалізовані, і результат вразить. Навіть нереальні плани вийде зрушити з місця, а якщо повністю віддаватися справі, вийде досягти небувалих висот. Природно, не можна забувати, що ніщо не падає з неба, тому підсумки залежать від рішення людини.

ГОРОСКОП НА 2019 рік ДЛЯ РИБ-ЖІНОК

Представітельніци знака залишаться задоволені поточним роком, єдине, над чим варто задуматися – особисте ставлення до деяких речей. Риби намагаються все ідеалізувати, в результаті можуть втратити реальний шанс зайняти відмінну посаду, побудувати відносини, придбати житло за прийнятною вартістю. Вони переживають, що не беруть занадто багато, і бояться залишитися без нічого. У рік Кабана всі події стануть йти своєю чергою, тому вдома все буде спокійно і мирно. Найбільш гармонійне час – літній сезон, фахівці наполягають, що потрібно відправитися в тривалу подорож. Зараз воно пройде, ніби за планом, навіть при наявності гранично скромного бюджету. Коли відчуваєте, що саме час відпочити – не відмовляйте собі в задоволенні. Може бути, дівчата Риби вийдуть заміж або народять дитину.

ГОРОСКОП НА 2019 рік ДЛЯ РИБ-ЧОЛОВІКІВ

Сильна половина суспільства потребуватиме визнання оточення, їм потрібно турботлива і неординарна друга половинка. Якщо і говорити про прекрасне коханця, можете не сумніватися, що він народився в цьому часовому проміжку під знаком Риби. Єдиний нюанс, хлопець напевно не порадує власної вірністю обраницю. Більшість чоловіків вважають, що повинні обігріти максимальну кількість дівчат, і в цьому немає нічого поганого. Множинні романи виявляються бурхливими, з яскравим емоційним фоном. У рік Кабана хлопцям краще не покладатися лише на удачу. Різних ситуацій буде чимало, але не варто панікувати, згідно із законом планет все вирішиться само собою. Якщо угода зірветься з вини колеги чи чужий чоловік несподівано повернеться з відрядження – спробуйте заздалегідь передбачити запасний вихід.

Любовний гороскоп для Риб на 2019 рік

Кабан обіцяє Рибам цікавий і незабутній рік, найбільш велелюбне час, природно, весняний період. Представників знака, які здобули сім’ю, чекає багато уваги і любові, всі конфлікти вирішаться самі по собі, кануть в лету. Тим, хто поки самотній, зірки обіцяють багато цікавих знайомств, але доленосна зустріч може не відбутися. Часом доведеться приймати непередбачені рішення, тому краще тимчасово закрити очі на якусь неприємність, ніж провокувати скандал, який не вщухне ще кілька тижнів поспіль. Риби здивуються, але їх бездіяльність здатне спровокувати несподівано цікаві результати. Ще представникам знака рекомендується відточити духовну сторону власного створення. Дане розвиток незабаром дасть певний результат, до того ж не виключено одруження, поява молодшого покоління, а

Грошовий гороскоп на 2019 рік: Риби

Фінансовий гороскоп не віщує нічого несподіваного і непередбаченого, більш того, провальні витрати. В принципі, як кажуть, коли хочеться щось купити, але не вистачає коштів, доводиться з цим змиритися, але якщо мова йде про першої необхідності, гроші знайдуться відразу, не обійдеться без дружньої підтримки. Те ж саме стосується і оновлення гардеробу, завжди в тренді буде ремонт в квартирі, більш того, цікаву подорож за кордон. Обережніше лише з грошима, які будете давати в борг. Деяка легкість, з якою Риби діляться з оточенням, викликає вдячність, але не виключена заздрість, ще пересуди.

Кар’єра Риб в 2019 році: гороскоп

У трудовій області у представників знаку беззаперечна гармонія, передбачено дійсно багато цікавих подій. Якщо Ви прагнете до підвищення, то є шанс отримати бажаний результат. Звичайно, сильно негативний вплив Меркурія може відображатися на настрої, тому зберіться з силами, щоб не реагувати на зовнішні подразники. Не варто робити крок назад, простіше ретельніше перевіряти результат виконаної роботи, а ще згладжувати деякі недоробки, від більшості аспектів безпосередньо залежить доля. В кінці року не виключені різні інтриги, але неприємності незабаром пройдуть самі по собі. Проблеми, за великим рахунком, формальні, тому потрібно знаходити час для відпочинку. Не варто зриватися на сторонніх людей, в результаті опинитеся жертвою злих суперників.

Здоров’я Риб в 2019 році: гороскоп

Рік буде цікавим, насиченим подіями, без особливих складнощів. Це не означає, що слід пускати ситуацію на самоплив, забуваючи про періодичних обстеженнях. Потрібно правильно харчуватися, не шкодуючи грошей на правильні продукти. Вразливих місць порівняно небагато, головне, не переохолоджувати ноги, а також постійно стежити за станом горла. Часто Риби носять взуття, яке не тільки загрожує мозолями, а й порушує кровообіг, з’являються тромби, а також відповідна симптоматика. Також може постраждати кровоносна система, обмін речовин. Слід вивести токсини з організму, небезпеку несуть навіть негативні думки. Досить про щось подумати, як проблема відразу ж себе проявить. У вигляді профілактики потрібно спробувати практику позитивної думки, а ще регулярно відвідувати терапевта, здатного дати кілька слушних порад.

ЗНАМЕНИТОСТІ РИБИ

Представники знака знаходяться під заступництвом Нептуна і Юпітера. Це люди з яскраво вираженим характером і зовнішністю, вважають за краще у всьому комфорт, красиві речі, намагаються підтримувати гарний настрій. У момент повного місяця харчуються силами, одного разу стають прекрасними батьками. Розвиваються в області творчості, мистецтва, педагогіки, медицини.

Серед знаменитих Риб:

 • Джордж Вашингтон (22 лютого) – перший президент США.
 • Енріко Карузо (25 лютого) – італійський оперний співак.
 • Віктор Гюго (26 лютого) – французький письменник.
 • Ірина Купченко (1 березня) – російська актриса.
 • Олена Яковлєва (5 березня) – російська актриса.
 • Мікеланджело (6 березня) – італійський художник.
 • Габріель Гарсіа Маркес (6 березня) – колумбійський письменник.
 • Орнела Муті (9 березня) – італійська актриса.
 • Шерон Стоун (10 березня) – американська актриса.
 • Єгор Дружинін (12 березня) – російський хореограф.
 • Лайза Міннеллі (12 березня) – американська актриса і співачка.
 • Ірина Алфьорова (13 березня) – російська актриса.
 • Альберт Ейнштейн (14 березня) – німецький фізик-теоретик.
 • Михайло Врубель (17 березня) – російський художник.
 • Люк Бессон (18 березня) – французький режисер.

Відео

Дивіться ще

Гороскоп на 2019 рік для Рака: жінки і чоловіки

Представники знаку можуть розраховувати на беззаперечну підтримку в рік Кабана. Практично весь Гороскоп на 2019 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *