Головна / Гороскопи 2019 / Гороскоп на 2019 рік для Рака: жінки і чоловіки

Гороскоп на 2019 рік для Рака: жінки і чоловіки

Представники знаку можуть розраховувати на беззаперечну підтримку в рік Кабана. Практично весь Гороскоп на 2019 рік для Рака обіцяє вирішення нагальних проблем. З’явиться величезна кількість можливостей, які здатні змінити життя в корені. Виникне деяка динамічність, нудьгувати, точно не доведеться.

Характер знаку

 1. Вплив Місяць
 2. Символи рак, краб, серце
 3. Кольори білий, світло-блакитний, синій, срібний, колір зеленого горошку (сірий колір -неудачний)
 4. Камені місячний камінь, смарагд. рубін
 5. Квіти жимолость, латаття, всі білі квіти, жасмин
 6. Метал срібло
 7. Талісман конюшина, серце
 8. Сприятливі числа 2 (всі числа. Діляться на 2), 4, 5, 8
 9. Щасливі дні понеділок, четвер
 10. Невдалі дні вівторок, субота

Як відомо, Раки завжди славилися чутливістю, підвищеною емоційністю. Вони замкнуті особи, які рідко показують власні переживання, тому приховують душевні рани, неохоче дають відповіді на питання, підозріло дивляться на сторонніх людей, їх більше вабить самотність. Що стосується сімейних відносин, а також суспільного життя, вважають за краще самостійно вирішувати більшість питань. Їм достатньо побути на самоті, щоб забути про суєту, розслабитися, насититися новими силами для потенційних звершень.

Опис знака зодіаку – Рак

Основною відмінною рисою знака вважають прекрасно розвинену фантазію, а ще можливість знаходити неординарні рішення в непростих ситуаціях. За рахунок даних якостей Раки домагаються успіху там, де головна цінність криється в креативності, а також в умінні нехтувати шаблонними розробками. З них виходять відмінні рекламщики і менеджери, фахівці з продажу, а ще працівники культурних сфер. Ті, хто народився під цим сузір’ям, вкрай працьовиті, наполегливо досягають своєї мети. Головним мінусом є тільки надмірна емоційність, яка змінює сприйняття. Раки часто все близько беруть до серця, прості фрази викликають у них обурення, люди втрачають мотивацію, що в підсумку негативно відбивається на результаті. В цілому удача супроводжує знаку, це може викликати деяку заздрість оточення.

Гороскоп для Раків

Раки – сильні особистості в усіх відношеннях, можуть справлятися з проблемами в гранично короткі терміни. У 2019 перед ними постане певний вибір, почасти складний, але подолання перешкод прямо пов’язане з бажанням подолати труднощі. Певну роль відіграє гармонія, притому добре, якщо вона присутня в душі і в родині. З метою досягти результату слід внутрішньо налаштуватися, попутно прислухаючись до того, що радить внутрішній голос. Справитися з перешкодами реально лише тоді, коли Раки самі цього хочуть, ставлячи перед собою мету, а, не виконуючи банальний наказ. Дані люди настільки принципові, що відстоюють свою честь всупереч обставинам. Відповідно, успіх безпосередньо залежить від бажання, після чого з’являється правильний результат.

ГОРОСКОП НА 2019 рік ДЛЯ РАКІВ-ЖІНОК

Що стосується дівчат, вони за своєю природою впевнені в собі люди, досить самолюбні, хоча при цьому уважно ставляться до оточення. Такі особистості завжди готові вислухати співрозмовника, хоча не сприймають сторонні поради, так як повинні зважити всі аспекти. Якщо рада, наприклад, від начальства важливий, то Раки можуть пояснити власну позицію або прислухатися до чужої думки з метою налагодити хороші відносини. Рік Кабана обіцяє їм багато нових знайомств, здатних перерости в міцну дружбу, хоча тільки тоді, коли цього захочуть представники знака. Вони не люблять пускати когось у власне життя, довіру доведеться ще заслужити. Раки самостійно вибирають товаришів, і їх буде порівняно небагато, тому в такій справі краще бути уважніше.

ГОРОСКОП НА 2019 рік ДЛЯ РАКІВ-ЧОЛОВІКІВ

Сильна половина суспільства, що представляє Раков, вважається порядними і чесними чоловіками, відмінними друзями і позитивними співрозмовниками. Приємно дивують інтуїцією, трепетним ставленням до оточення, вимогливістю. Це дійсно емоційні люди, можуть проявляти сентиментальність, а ще чутливість, часто прив’язані до будинку і до батьків. Раки все сприймають серцем, довіряють лише собі, а не стороннім радам. У цьому році вийде реалізувати багато ідей, але чи будуть представники знака ними користуватися – велике питання, так як важливо бажання. Фахівці наполягають, що не варто забувати про особисте талант і давніх мріях, настає сприятливий час, щоб показати свої найкращі сторони. Ні в якому разі не проявляйте повільності, так як сором’язливість зараз ні до чого, потрібно азарт і віра в перемогу.

ЛЮБОВНИЙ ГОРОСКОП 2019 ДЛЯ РАКІВ

Незалежно від статі Раки в 2019 році стануть дійсно щасливими. Представники знака частково вважаються щасливчиками на любовному фронті, тому у них є шанс насолодитися не просто скороминущим романом, а й справжніми щирими почуттями. Така можливість буде лише у тих, хто дійсно хоче побудувати серйозні стосунки, в іншому випадку все закінчиться лише нетривалої симпатією. Люди, яким протегує Рак, зуміють зачарувати практично всіх, можна легко звернути на себе увагу, щоб опинитися в центрі подій. Чи не дивлячись на бажання постійно усамітнюватися, все ж реально знайти багато цікавого навколо, отримати заряд позитиву від прекрасної компанії, приміряти абсолютно іншу роль в житті. Якщо піддатися приємним враженням, то значить, не пускати все на самоплив, не забувайте про розсудливості і холодному розрахунку з метою не допустити корисливі маніпуляції через податливості. З приводу сімейних відносин, домінувати стануть емоції і почуття, будуть траплятися різні ситуації, тому здатна виникнути навіть ейфорія, все буде змішаним, Ракам можна поспішати з висновками. У ситуації, що склалася оптимальне рішення – проконтролювати спалахи агресії. Не можна забувати, що в складній ситуації реально знайти вихід.

ГРОШОВИЙ ГОРОСКОП ДЛЯ РАКІВ

Чоловікам в грошовому плані краще бути обережним, так як може надійти пристойний дохід, який по дурості реально розтратити в гранично короткі терміни. Підготуйтеся до того, що матеріальні блага можуть примножити, а необдумані витрати не принесуть задоволення, обіцяють тільки розчарування. Не варто нерозважливо роздавати гроші, це нині ніхто не цінує, Ви залишитеся ні з чим. Якщо має надійти прибуток, вкладайте всі сили, щоб збільшити її, а не витратити на сторонні порожні проблеми. Для дівчат рік Кабана буде успішніше в грошовому плані, до них навіть вишикується черга, щоб трохи зайняти засобів. Фахівці наполягають, що не потрібно роздавати гроші, сміливий відмова нікого не образить. Немає нічого ганебного в такому вчинку, адже Ви працювали заради результату всупереч обставинам.

ГОРОСКОП КАР’ЄРИ НА 2019 рік ДЛЯ РАКІВ

Те, що Раки влаштують своє особисте життя, позитивно відіб’ється на діловій сфері. Представники знаку стануть плідно працювати, відкривати для себе нові можливості, які будуть виникати просто так. Не виключено, що зіткнетеся з труднощами, зокрема, в спілкуванні з колегами або потенційним босом, але все це дрібниці, і швидко повернеться в звичне русло. У рік Кабана багато Раки перейдуть на новий щабель кар’єри, сприятливий період – зима нового року, тоді ж з’явиться максимум цікавих пропозицій. Період особливо вдалий для тих, хто планує змінити місце роботи, посаду виправдає надії, колеги візьмуть Вас в свої ряди без особливого клопоту. Для людей, що нині розвивають підприємницьку діяльність, буде шанс заробити без особливих ризиків. Надійдуть вигідні пропозиції, цікаві контракти, які обіцяють пристойний дохід.

ГОРОСКОП ЗДОРОВ’Я НА 2019 рік ДЛЯ РАКІВ

Люди похилого віку відчують стабільне поліпшення особистого здоров’я. Навіть якщо є проблеми з хронічним захворюванням, від якого відчувається нездужання, воно поступово відступить або перестане про себе нагадувати. У своєрідній зоні ризику опиняться ті, у кого є проблеми з психікою і емоційністю, ситуація здатна посилитися. Чи не дивлячись на позитивні тенденції, розслаблятися ні в якому разі не можна, навіть при найменших тривожних дзвіночки краще піти до лікаря. Молодь відчує, що саме час пройти повноцінне обстеження. Основним ворогом може стати стрес, який доводиться переживати через деяких зобов’язань на роботі. Цей руйнівний чинник провокує багато проблем, від яких непросто позбутися. З урахуванням ситуації, Раки в групі підвищеного ризику, не можна таїти образи всередині, а ще пускати в життя багато негативу. Відповідно, простіше абстрагуватися, щоб недоброзичливці не могли досягти поставленої мети.

ЗНАМЕНИТОСТІ РАКИ

Цей знак по праву унікальний, має відмінну інтуїцію, тонку нервову систему. Раки терплячі, але вимогливі до оточення. Люди схильні самовиражатися, піклуватися про близьке оточення. Зазвичай розвивають свої навички в педагогіці і психології, займають керівні пости, можуть стати хорошими вихователями.

Серед знаменитих Раков:

 • Анна Ахматова (23 червня) – російська поетеса.
 • Джордж Майкл (25 червня) – британський співак.
 • Ізабель Аджані (27 червня) – французька актриса.
 • Пітер Пауль Рубенс (28 червня) – нідерландський живописець.
 • Майк Тайсон (30 червня) – американський боксер.
 • Жорж Санд (1 липня) – французька письменниця.
 • Памела Андерсон (1 липня) – американська актриса.
 • Леді Діана (1 липня) – принцеса Уельська.
 • Том Круз (3 липня) – американський актор.
 • Джина Лоллобриджида (4 липня) – італійська актриса.
 • Рінго Старр (7 липня) – британський музикант.
 • Жанна Агузарова (7 липня) – російська співачка.
 • Том Хенкс (9 липня) – американський актор.
 • Володимир Маяковський (19 липня) – російський поет.
 • Ернест Хемінгуей (21 липня) – американський письменник.

Дивіться відео з характеристикою знака Рак:

Дивіться ще

Гороскоп на 2019 рік для Лева: жінки і чоловіки

Сонце захищає настільки царственого знаку, воно здатне заряджати Льва своєю теплотою і позитивом. Дане вплив …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *