Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /sites/izrokuvrik.pp.ua/wp-content/themes/sahifa567/functions.php on line 73
Гороскоп на 2019 рік для Овна: жінки і чоловіки
Головна / Гороскопи 2019 / Гороскоп на 2019 рік для Овна: жінки і чоловіки

Гороскоп на 2019 рік для Овна: жінки і чоловіки

Поточний рік для Овнів напевно буде вдалим, що не дивлячись на життєву сферу, хоча представники знака тимчасово втратять покровительства Марса. Все вкрай серйозно, так як планета не тільки перестане підтримувати, але в деяких моментах може протистояти. Дана ситуація частково псує позитивність складається картина, але не варто засмучуватися раніше часу. Нехай відсутність заступництва не змінює оптимального розвитку року. Все піде не так гладко, але в рік Кабана події виявляться яскравими, цікавими, перспективними в певних життєвих областях.

Характер знаку

 1. Вплив Марс, Сонце
 2. Символи баран, олень, червоно-жовті й зелені квадрати
 3. Кольори яскраво-червоні, кармін, жовтогарячий, блакитний, бузковий, малиновий і всі блискучі (фіолетовий колір – невдалий)
 4. Камені алмаз, рубін, аметист, кровавік, геліотроп, місячний, аквамарин, смарагд
 5. Квіти глід, анемона (ветренніци), запашний горошок, фіалка, волошка
 6. Метал залізо, сталь
 7. Талісман молот, золоте руно
 8. Сприятливі числа 4,7,9 (всі числа, що діляться на 9), 11
 9. Щасливі дні вівторок, неділя
 10. Невдалі дні п’ятниця, субота

Характер Овна

Овнів давно вважають активними натурами, які вважають за краще займатися спортом, крім того, вони природжені мандрівники, зокрема, обожнюють екзотичні країни. Люди, народжені з 21.03 по 20.04 представляють стихію Вогню, у них досить сильний характер, завжди прагнуть реалізувати поставлені цілі, ніколи не забувають про оптимістичний настрій і честолюбство. При цьому приємно дивують іскрометним почуттям гумору, жагою справедливості, швидкістю реакції, активно працюють і діють всупереч обставинам. Серед сприятливих сфер діяльності є виділити журналістику, медицину, керівну посаду.

Загальний гороскоп для Овнів

Люди, що з’явилися на світ під цим знаком, в новому році зіткнуться з насиченими і енергійними життєвими перипетіями. Нехай, що не дивлячись на те, що на чолі завжди стоїть Марс, часто негативно і агресивно налаштований проти оточення, Овни практично нічого не бояться. Відповідно, у них виходить справитися з безліччю труднощів, а також отримати підтримку від близького оточення. Мають беззаперечно сильним характером, тому проходять навіть через бетонні стіни. Для тих громадян, які вважають поточний рік переломним, він, навпаки, стане сприятливим, як в особистому плані, так і в кар’єрі. Для цього важливо бачити мету, попутно справляючись з перешкодами.

ГОРОСКОП НА 2019 рік ДЛЯ ОВНІВ-ЖІНОК

Дівчата, народжені під знаком Овна, завжди вражають особистої швидкою реакцією, можуть схоплювати інформацію на льоту. Виявляють приватне впертість, нетерплячість, вважають за краще першими починати конфлікт, з метою відстояти певну точку зору. Не люблять залишатися в стороні, не можуть сидіти на одному місці, їх постійно занадто багато в суспільстві, і це періодично набридає колегам по роботі. Так як енергія жінок-Овнів б’є ключем, вони заряджають родичів позитивними емоціями. Нерідко стають прекрасними друзями, які завжди підтримають у важку хвилину, більш того, прийдуть за першим дзвінком, що не дивлячись на час доби. У рік Кабана їх життєвий ритм стане ще швидше, постараються встигнути все і скрізь, не упускаючи довгоочікуваний шанс. Дана напористість обіцяє успіх, хоча незаміжні леді повинні проявляти обережність, величезна швидкість іноді грає злий жарт, можна пропустити другу половинку, але ж всюди розрахована певна міра. Дами зіткнуться з непростими випробуваннями, буде перевірятися їх міцність, тому протягом року не доведеться нудьгувати. Інтенсивна навантаження, а також поставлена мета – як пік бажаного результату. Не варто думати, що все прийде само по собі, для реалізації мрії доведеться постійно працювати, а іноді зовсім йти на ризик, правильно організовуючи власний графік.

ГОРОСКОП НА 2019 рік ДЛЯ ОВНІВ-ЧОЛОВІКІВ

Хлопці, що з’явилися на світ під знаком Овна, сповнені енергії, вони можуть пропонувати багато творчих ідей, не шкодуючи сил на їх реалізацію. У дружній компанії завжди залишаються популярними, так як народилися лідерами. Вони обожнюють власне життя, що не дивлячись на певні клопоти, тому беруть від неї по максимуму. Люди веселі й енергійні, часто відвідують футбол, баскетбол, ганяють на мотоциклах. Ніколи не пасують перед труднощами, адже потребують стабільної дозі адреналіну. В цьому році вони порадіють припливу нових емоцій, які сприймаються у вигляді ковтка свіжого повітря. Слід приготуватися до незабутніх змін, неймовірним знайомствам, а також зустрічі з давніми товаришами. Не зайвим буде приборкати енергію, приберігаючи її для особливого випадку.

ЛЮБОВНИЙ ГОРОСКОП 2019 ДЛЯ ОВНІВ

Практично весь рік Кабана Овни стануть займатися кар’єрним ростом і розвитком бізнес-ідей, притому на особисті відносини у них катастрофічно не вистачить часу. В принципі, все не так погано, як звучить, адже вдасться мінімізувати кількість конфліктних ситуацій, позбутися від ревнощів, інших агресивних спалахів, в зв’язку з характером Овнів. Але, це може призвести до охолодження сімейних відносин, але ж любов повинна бути стабільною і пристрасної, тому не варто все рубати зопалу, зайва імпульсивність не дасть належного результату. Рекомендується працювати над собою, роблячи тимчасовий перепочинок, щоб проаналізувати поточну ситуацію. Найбільш складним періодом виявиться червень, не виключені проблеми з партнером, який не хоче йти на примирення, не може ужитися з вашим характером. Якщо всі випробування виявляться позаду, то вже до осені стосунки стабілізуються або вдасться зустріти іншу людину. Хоча проблеми не пропадуть, якщо не працювати над власною імпульсивністю. Ті Овни, що тимчасово самотні, повинні зосередити сили на кар’єрі і переслідувати давню мету. У травні вас помітить серйозна людина, тому прийміть його підтримку, як належне.

ГРОШОВИЙ ГОРОСКОП ДЛЯ ОВНІВ

У рік Кабана може здатися, що Овни зіткнулися з непереборною смугою перешкод, але повірте, за все пройдені випробування покладені дійсно приємні бонуси. Що стосується збільшення фінансів, то фахівці говорять, ніби все складеться краще, ніж вважаєте. Ті, хто давно хоче зробити крок вперед, по кар’єрі зокрема, зірки обіцяють підвищення. Овни, які задоволені поточним станом подій, порадіють потенційно приємним подарункам, у них збільшиться зарплата або хтось поверне давній борг, не виключений невеликий виграш в лотерею. Не варто сподіватися на сторонню підтримку, так як Свиня за краще самостійно працювати і проявляє повагу до тих, хто активно працює, не дивлячись на обставини. Якщо давно збираєте на дорогу покупку, відпустку за кордоном або ремонт на дачі, потрібна сума збереться, і надійде з самого непередбаченого джерела. Але опустивши руки, ви нічого не отримаєте, хоча і серйозних втрат теж не передбачені.

ГОРОСКОП КАР’ЄРИ НА 2019 рік ДЛЯ ОВНІВ

Цей рік вразить тим, що вдасться самовдосконалюватися і стабільно розвиватися, особливо в інтелектуальному плані. Прекрасний час для тих, хто вчиться, вийде зацікавитися новим проектом. Овни відчують впевненість в своїх силах, тому вкрай швидко визначаться з потенційною долею. Ті, хто нині в пошуку роботи, знайдуть оптимальне місце, активно себе проявляючи перед начальством. Хоча не виключено, що не завжди буде гарний настрій, колеги не особливо люблять тих, хто перевершує їх очікування. Прислухайтеся до власної інтуїції, не звертайте уваги на труднощі, і тоді станете успішним всупереч обставинам. У перші місяці виявиться нелегко, але після трохи окріпнете і заробите авторитет. Якщо давно хотіли зайнятися бізнесом, складайте план і дійте, вже до осені будуть перші гідні результати.

ГОРОСКОП ЗДОРОВ’Я НА 2019 рік ДЛЯ ОВНІВ

У новому році Овни відчують деяке нездужання, пов’язане з тиском, так буває через зміни стихії. Відчується напруга на роботі, відповідальність за нову посаду або особиста справа, адже кар’єрний успіх загрожує стресами. Перевтома не дозволяє розслабитися належним чином. Найбільш слабким місцем на даний момент буде голова, а також печінку. Ще слід звернути увагу на імунітет і зір. Якщо доводиться багато працювати, потрібно виділяти час для діагностичного обстеження. Зараз настав час, що дозволяє переглянути приватне харчування, розбавляючи раціон овочами та фруктами. Свиня здавна воліє порядок і спокій, мінімум негативу. Тому йога – цікавий напрямок для Овнів, хоча можна замінити її щоденної прогулянкою на свіжому повітрі.

ЗНАМЕНИТОСТІ ОВНИ

Овен вважається знаком, який Кабан може заохочувати і карати, це будуть відчувати всі представники знака. Цінно дотримуватися гармонію у відносинах і з оточенням, адже передбачено багато цікавих подій. Овни вважають за краще працювати над собою, щоб розвиватися в особистому і моральному плані.

Серед відомих Овнів:

 • Симона Синьйорі (25 березня) – французька актриса.
 • Рафаель Санті (26 березня) – італійський живописець.
 • Мерайя Кері (27 березня) – американська поп-співачка.
 • Йоганн Себастьян Бах (31 березня) – німецький композитор.
 • Микола Гоголь (1 квітня) – російський поет і письменник.
 • Джакомо Казанова (2 квітня) – італійський авантюрист.
 • Ганс Крістіан Андерсен (2 квітня) – данський письменник.
 • Жан-Поль Бельмондо (9 квітня) – французький актор.
 • Монсеррат Кабальє (12 квітня) – іспанська оперна співачка.
 • Катерина Медічі (13 квітня) – королева Франції.
 • Ірина Хакамада (13 квітня) – російський політик.
 • Леонардо да Вінчі (15 квітня) – італійський художник.
 • Алла Пугачова (15 квітня) – російська естрадна співачка.
 • Клаудія Кардинале (15 квітня) – італійська актриса.
 • Чарлі Чаплін (16 квітня) – американський актор і режисер.

Дивіться відео з характеристикою знака Овен:

Дивіться ще

Гороскоп на 2019 рік для Лева: жінки і чоловіки

Сонце захищає настільки царственого знаку, воно здатне заряджати Льва своєю теплотою і позитивом. Дане вплив …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *