Головна / Гороскопи 2019 / Гороскоп на 2019 рік для Діви: жінки і чоловіки

Гороскоп на 2019 рік для Діви: жінки і чоловіки

Діви відчують приплив сил, а також поява перспективних тенденцій, тому рік пройде легко і невимушено, притому під впливом Меркурія. Це дивовижний момент, коли є міняти протягом життя, просто прикладаючи зусилля для реалізації цілей. Покровителем виступає Кабан, відповідно, він жадає дій, а не просто слів. Коли у цього знака зодіаку виходить сформувати думку, то вже втілити її в реальність буде не так складно. За гороскопом на 2019 рік для Діви – це час ідеально підходить для навчання чомусь новому, вкладені кошти обов’язково окупляться, а жити стане подвійно краще.

ХАРАКТЕР ЗНАКУ

 1. Вплив Меркурій
 2. Символи діва, куб, чан
 3. Кольори білий, блакитний, фіолетовий, зелений
 4. Камені нефрит, сердолік, котяче око, агат, карнеол, яшма, малахіт, топаз, хризопраз, мармур
 5. Квіти айстри, мати й мачуха, червоні маки
 6. Метал олово, мідь
 7. Талісман коник, астра
 8. Сприятливі числа 3, 5 (всі числа, що діляться на 5), 6, 12 (всі кратні 12), 20
 9. Щасливі дні серед
 10. Невдалі дні четвер, п’ятниця

Опис знаку Діва

Люди під знаком Діви незалежно від статі зазвичай стримані і розважливі, проявляють серйозність в різних питаннях, намагаються перед тим як реалізувати ідею, продумати кожну деталь. Найчастіше така обережність, а ще звичка прораховувати кроки наперед, дозволяє уберегтися від неприємностей, не повторюючи колишніх помилок. До особистої персони Діви пред’являють по праву багато вимог, тому не розслабляються завчасно, поки йдуть до мети. Люди такого складу характеру мають чіткі ідеали, які незмінні, навіть коли того не сприяють обставини. Окреслені якості в комплексі дозволяють їм стати кращими фахівцями в обраній сфері, стабільно просуваючись по кар’єрі.

ГОРОСКОП ДЛЯ ДІВИ

Діви в цьому році відчують деяку натхненність, прилив сил вийде настільки великим, що на реалізацію задуманих планів доведеться витрачати багато вільного часу. Краще бути розкутим, активно розширювати свої горизонти. Основний аспект – не піддаватися емоціям, адже є ризик зробити кілька помилок. Серед Дев багато успішних людей, так як вони повністю віддаються процесу, працюючи на результат. При цьому розуміють, що повернення є не завжди, тому простіше заздалегідь продумати потенційні кроки. Крім того, зірки радять трохи зменшити темпи і зменшити запал характеру, тоді вийде стати поступливішим і м’якше, не ображати близьке оточення.

ГОРОСКОП НА 2019 рік ДЛЯ ДІВ-ЖІНОК

Представниці знака вражають своїм життєлюбством і небувалою комунікабельністю. По суті, вони відносяться до альтруїстам, відповідно, часто протистоять труднощів, не вірячи в поганий результат ситуації. Звичайно, ці жінки не виносять самотності, намагаються постійно перебувати в компанії подружок, з якими можна поділитися потаємними таємницями. Навіть в навчанні або на роботі вони намагаються прислухатися до стороннього раді, і це досить просто пояснити, сузір’я Діви більше на боці представниць слабкої статі, дозволяє їм розкрити потенціал, реалізуючи попутно таланти. Так як у дам немає честолюбства, багато їм дається легко. Єдиний аспект – не особливо легковажно ставитися до життя, інакше це обіцяє багато проблем.

ГОРОСКОП НА 2019 рік ДЛЯ ДІВ-ЧОЛОВІКІВ

Сильна половина суспільства міцно стоїть на ногах, тому в робочому і навчальному процесі вони лідирують, ігноруючи при цьому динамічні розваги. Чоловіки досить нервові, можуть через дрібниці засмучуватися, адже часто не стежать за словами і говорять грубощі іншим людям. Краще зосередити увагу на власних знаннях, намагаючись досягти високої мети, не роблячи ніяких винятків. Хлопці люблять у всьому порядок, тому вміють чітко, без особливих складнощів висловлювати особисті думки. Вони не звикли звертати з наміченого шляху, тому ніколи не зупиняються, навіть якщо мова йде про любовний невдачі. Ніхто не говорить, що представники знаку відразу йдуть по головах, хоча краще не ставати їх ворогами, особливо в ході творчого процесу, адже егоїзм Дев здатний зіграти злий жарт.

ЛЮБОВНИЙ ГОРОСКОП 2019 ДЛЯ ДІВ

У новому році Діви будуть вірні особистих вподобань в справах амурних. В цілому це не дивує, тому що ці люди вважаються еталоном сталості і вірності. Їм відома справжня ціна людських почуттів. Незалежно від обставин Діви намагаються зберегти ті стосунки, що мають, за всяку ціну. Для тих, хто тимчасово вільний, фахівці обіцяють багато цікавого, зокрема, захоплюючі події, створення міцних, що приносять радість відносин. Порадують захоплюючі зустрічі, які супроводжуються хвилюючими моментами. Можуть навіть відродитися забуті відносини, де Діви однозначно займуть позицію домінанта. Люди, які встигли побудувати міцні відносини, зіткнуться з певними протиріччями, напевно з’являться деякі питання, безпосередньо пов’язані з нехтуванням амбіціями заради досягнення позитивного результату. Сильний характер представників знака іноді грає з ними злий жарт, порушуючи стійкість сімейної ідилії. В такому випадку основне завдання – не поспішати приймати рішення, намагаючись досягти деякого компромісу.

ГРОШОВИЙ ГОРОСКОП ДЛЯ ДІВ

Не виключено, що на початку року Діви відчують деяку апатію, здатну сильно заважати роботі, не вдасться зосередитися на ділі. Оптимально боротися з нудьгою, і тоді до весни з’являться певні зрушення і покращення. Не варто розраховувати на те, що з’являться захмарні фінансові перспективи, для цього слід багато працювати над собою. У рік Кабана краще розумно розпоряджатися доходом, продумуючи витрати наперед. Краще далі триматися від великих ставок в казино або на біржі, щоб не прогадати. Не варто очікувати збільшення фінансового рахунку, не купуйте непотрібні речі, без деяких з них реально обійтися. Ви самі здивуєтеся тому, що почне відбуватися. В цьому році простіше не брати кредитів, щоб спонтанно не вкласти їх не туди, куди слід. Це не все, заведіть блокнот для витрат, щоб проконтролювати кількість грошей.

ГОРОСКОП КАР’ЄРИ НА 2019 рік ДЛЯ ДІВ

Рік Кабана стане дійсно плідним, Діви отримають багато цікавих пропозицій, контрактів, укладуть угоди, що обов’язково принесуть фінансову стабільність. Це шанс для досягнення піку професіоналізму в обраній сфері, таку можливість ні в якому разі не можна упускати. Чи не дивлячись на деяку тенденцію до успіху, в роботі краще залишатися напоготові. Крім якісних, вигідних угод, можуть бути пропозиції від шахраїв, які провокують фінансові втрати. До босові і колегам ставитеся з обережністю, адже з їх боку буде вкрай мало позитивних вчинків. Частково Діви спробують привернути загальну увагу, перетягуючи ковдру на себе. Трудоголіки будуть помічені, вони доб’ються небувалого результату, тому зуміють стабільно збільшувати матеріальне становище, але при цьому може статися емоційний зрив, так як недосип негативно відбивається на організмі. У підсумку краще рішення – помірно працювати, а також не вдаватися до кардинальних дій, ноша повинна виявитися посильної.

ГОРОСКОП ЗДОРОВ’Я НА 2019 рік ДЛЯ ДІВ

В цьому році Діви зобов’язані особливу увагу приділити стану здоров’я. В даний період часу через вплив небесних тіл організм виявиться вразливим, будуть чіплятися різні хвороби. Не виключена слабкість, пригніченість в емоційному плані, а також депресія, це основа для розвитку ускладнень. Починати рік рекомендується в хорошому настрої, тільки з позитиву. Не завадить зміцнити імунітет завдяки інтенсивному фізичному навантаженні, вітамінів, занять йогою. Деякі стресові фактори простіше ігнорувати, залишаючи на другому плані. Якщо і є якийсь негатив, то краще абстрагуватися, не забуваючи, що проблеми слід вирішувати в міру їх надходження. Обов’язково дбайте про раціоні харчування, лише правильна дієта і спорт додадуть додаткових сил, дозволяючи стати впевненіше в собі. У прийомі їжі краще обмежитися кашами, кисломолочної продукцією, овочами, фруктами.

ЗНАМЕНИТОСТІ ДІВИ

Рік Кабана обіцяє Дівам безліч несподіванок, і не всі вони стануть радувати представників знака. Можуть виникати непередбачені нюанси, які обіцяють беззаперечне щастя, але провалів теж не уникнути. Для усунення ряду наслідків слід прикладати по максимуму зусиль. Головним помічником в ситуації буде оптимізм, лише позитивні думки дозволять вийти переможцем, незалежно від ситуації.

Серед знаменитих Дев:

 • Пауло Коельо (24 серпня) – бразильський письменник.
 • Фаїна Раневська (27 серпня) – радянська актриса.
 • Майкл Джексон (29 серпня) – американський співак.
 • Ісаак Левітан (30 серпня) – російський художник.
 • Олександр Лукашенко (30 серпня) – президент Білорусії.
 • Кіану Рівз (2 вересня) – американський актор.
 • Фредді Меркьюрі (5 вересня) – британський співак.
 • Мати Тереза (5 вересня) – католицька черниця.
 • Лев Толстой (9 вересня) – російський письменник.
 • Герцог Рішельє (9 вересня) – французький кардинал.
 • Лариса Долина (10 вересня) – російська співачка.
 • Агата Крісті (15 вересня) – англійська письменниця.
 • Грета Гарбо (18 вересня) – американська актриса.
 • Софі Лорен (20 вересня) – італійська актриса.
 • Герберт Уеллс (21 вересня) – англійський письменник.

Дивіться відео з характеристикою знаку Діва:

Дивіться ще

Гороскоп на 2019 рік для Рака: жінки і чоловіки

Представники знаку можуть розраховувати на беззаперечну підтримку в рік Кабана. Практично весь Гороскоп на 2019 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *