Головна / Гороскопи 2019 / Гороскоп на 2019 рік Діва

Гороскоп на 2019 рік Діва

Милі дами! Забудьте про свою нерішучість! Ви прекрасні, жіночні, чарівні! Вам цілком личить поводитися як справжнім королевам. Приймайте компліменти і захоплені погляди з боку як належне: це насправді не просто так.

Жінка Діва

У той же час, що почався рік може бути відзначений деякою плутаниною в ваших прекрасних голівках. Тому радимо вам зібратися і бути мудрими і розважливими. Намагайтеся завжди оцінювати ситуацію тверезо і критично. Так ви убезпечите себе від неприємних несподіванок. Ваші головні помічники в цьому році – безумовне чарівність і чуйна інтуїція. Повірте, не всі знаки зодіаку мають властивим вам даром.

Чоловік Діва

Цілком ймовірно, що не так давно ви взяли на себе підвищені зобов’язання. Тепер ваше завдання – з честю виконати їх і вийти переможцем. В результаті ви будете більш ніж винагороджені. Щасливий випадок, який відбудеться з вами, обтяженим прийнятої ношею, цілком ймовірно, кардинально змінить життя і до того ж на краще! Порада: дуже важливо в період напруженої роботи не зірватися і не стати учасником конфліктів. Це може істотно перешкодити подіям розвиватися в успішному для вас напрямку.

Здоров’я

Дорогі Діви! Не варто хандрити і надумалися собі неіснуючі проблеми! Сонце, повітря і вода – ваші кращі друзі в цьому році, втім, як і завжди. Головна ваша біда – Здоровьемрачний настрій. Візьміться, перш за все, за свій емоційний стан. Сходіть, нарешті, до психолога, зателефонуйте другу чи подрузі. Зрозумійте: життя – прекрасне! І в даному випадку мова йде саме про ваше життя. Не вішайте ніс через дрібниці, не дозволяйте собі розпускатися ні з якого приводу – і все буде йти своєю чергою. Порада: не варто веселити себе алкоголем. Повірте, є багато інших чудових способів позбавитися від нудьги і туги.

Робота і гроші

Очевидно, вам і самим відомо, що ви – чудові співробітники, педантичні, грамотні виконавці. Однак, зайва скромність і нерішучість заважають вам добиватися гідних висот. Проявіть ініціативу! Зробіть кілька кроків назустріч власному, вже давно заслуженого успіху! У році, що наступив зірки, як ніколи сприяють цьому. Єдиний ворог в даному випадку – ваше дрімуче впертість. Проявіть мудрість, продумуйте все до дрібниць, зважуйте холоднокровно все «за» і «проти» – і все у вас вийде. Порада: не варто поспішати, не потрібно бути різкими і агресивно налаштованими, не те сама Удача може злякатися! Фінанси Діви – це те, що в цьому році буде підкорятися, розвиватися і приростати завдяки талановитому планування і вдалим вкладенням. Так що дерзайте!

Любов і сім’я

Діву складно любити. Але той, хто навчиться цьому, ніколи не пошкодує. Ви дуже вимогливі у відносинах з партнерами. Тому є певні складнощі з тим, щоб знайти підходящу пару. Однак ж не варто змінювати стандарти і занижувати планку: ваша любов вже зовсім скоро поцілує вас в ніс і стане надійною опорою на довгі роки. Сімейним дів в цьому році доведеться «зав’язувати» зі своїми примхами. Погодьтеся, іноді ви перегинаєте палицю. Варто заспокоїтися і віддатися задоволенню перебувати в затишному лоні власної сім’ї, наприклад, сидячи в обнімку і просто розмовляючи довгими зимовими вечорами, або крокуючи рука об руку з таким давно рідним і близьким людиною.

Дивіться ще

Гороскоп на 2019 рік для Рака: жінки і чоловіки

Представники знаку можуть розраховувати на беззаперечну підтримку в рік Кабана. Практично весь Гороскоп на 2019 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *