Головна / Гороскопи 2019 / Гороскоп на 2019 рік Близнюки

Гороскоп на 2019 рік Близнюки

Для жінок-Близнюків наступив 2019 рік може стати роком любові. Це всепоглинаюче почуття може настільки запаморочити вам голову, що є навіть ризик у дечому пригадати. Тому головна порада року жовтої свині – чітко розділяти особисте і професійне, будинок і світ за його периметром.

Жінка Близнюки

Уміння поєднувати приємне з корисним, знаходити час не тільки для себе, але також для тих, хто щиро в вас потребує – основне завдання жінок-Близнюків на майбутні 12 місяців. Втім, мудрості у вирішенні навіть найскладніших завдань у цих леді не позичати (звичайно, якщо про них згадувати вчасно).

Чоловік Близнюки

Покровителька 2019 го року – жовта свиня радить Близнюкам бути більш стриманими і терпимими по відношенню до оточуючих – як на роботі, так і в колі своїх близьких, друзів, коханих. Це допоможе зберегти не тільки теплі відносини, але і направити вулкан енергії в позитивних, а головне, у всіх відносинах прибуткових напрямках. Близнюки-чоловіки! Не варто турбуватися: у цьому році всі ваші таланти і досягнення і так будуть оцінені по достоїнству: головне не перестаратися!

Здоров’я

В основному, в плані здоров’я наступив 2019-й повинен скластися для Близнюків досить непогано. Ви будете в прекрасній фізичній формі і, завдяки цьому, вам багато чого буде під силу. Однак якщо ви хочете з такими ж результатами переступити і кордон наступного року – собою необхідно займатися. Настав той час, коли активні заняття спортом як раз те, що вам потрібно. Тому поспішіть за абонементом в басейн або спорт-клуб. Повірте, результати перевершать усі сподівання. Близнюки, які недавно вибралися з хвороб, можуть також довести себе до досконалості. Починайте з малого: ранкової зарядки вранці, режиму дня і правильного харчування. Важливим фактором успіху на даному шляху буде здоровий сон.

Робота і гроші

Досить вдало складеться 2019-й рік для Близнюків щодо кар’єри і фінансів. Ваша цілеспрямованість і професіоналізм однозначно посприяють істотного просування по службі, розширення та модернізації бізнесу, а також отриманню відчутних грошових вливань. На шляху до досягнення бажаного вам слід використовувати всі: інформацію, власні знання та навички і, безумовно, зв’язку. В даному випадку намагайтеся працювати з перевіреними, надійними партнерами. І відмінний синергетичний ефект буде забезпечений! Порада: просто не поспішайте – і все піде на диво гладко!

Любов і сім’я

У році, що наступив ваші улюблені будуть, як ніколи, розуміти і підтримувати вас. Але і ви, в свою чергу, повинні бути уважні до них і вдячні. Є велика ймовірність спокус на стороні. Однак перш ніж захопитися і «кинутися в вир з головою», зважте всі «за» і «проти». У той же час, якщо в даний момент ви вільні – повний вперед! Однак ж не варто забувати і про інші сфери свого життя.

Дивіться ще

Гороскоп на 2019 рік для Рака: жінки і чоловіки

Представники знаку можуть розраховувати на беззаперечну підтримку в рік Кабана. Практично весь Гороскоп на 2019 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *