Головна / Спорт 2019 / Форма «Барселони» 2019

Форма «Барселони» 2019

Нова форма «Барселони» в сезоні 2018-2019 – животрепетна тема для тисяч любителів футболу. Як-не-як, мова йде про один з найпопулярніших клубів світу. Тому любителів футболу цікавить все, що пов’язано з каталонською командою. Навіть така здавалося б дрібниця, як футбольна форма. Отже, як буде виглядати одягання іспанських футболістів в новому сезоні? Розберемо це питання детально!

Як виглядає футбольна форма «Барселони» 2018 – 2019

З року в рік екіпірування каталонців зазнає змін. Іноді дизайн змінюється кардинально, як це було в сезонах 2008/09 і 2015/16. Часто зміни носять косметичний характер, помітні лише особливо педантичним фанатам «Барселони». У новому сезоні домашня, гостьова і запасна форми знов піддалася ребрендингу.

Домашня

Як і в минулих, версіях акцент в домашній екіпіровці зроблений на традиційних синьо-гранатових смужках. Тільки в новій формі «Барселони» 2018 – 2019 смужки мають однакову товщину, і вони не скупчені на грудях, а рівномірно розподілені по всій передній частині футболки. Щось подібне футболісти з Каталонії носили в сезоні 2011/12. Також змінилися шорти, гетри та бутси. Шорти і гетри тепер темно-синього, майже чорного, кольору. У минулій версії вони були блакитними. А бутси стали повністю білими, за винятком синіх шнурків. В іншому форма каталонських футболістів залишилося без кардинальних змін: логотип титульного спонсора Rakuten по середині грудей, герб клубу на лівій стороні грудей і значок технічного спонсора Nike на правій її частині. Для порівняння, ось як виглядав минулий варіант домашнього облачення.

Гостьова

А ось вона змінилася значно. Якщо колишня версія була виконана в світло-блакитному кольорі, то нова гостьова екіпірування має жовто-зелений відтінок. Це добре видно на фото нової гостьової форми ФК «Барселона» 2018/19. Для порівняння ось зображення старої гостьової форми. Також помітні нововведення в дрібних деталях. Змінилися колір і крій коміра. На боках футболки з’явилися чорні стрілки. Плечі і рукава оздоблює широка звивиста чорна смужка.

Резервна

Існує резервне вбрання. Воно використовується в тих випадках, коли існує проблема розрізнення команд. Одягають його футболісти вкрай рідко. Поки невідомо, як виглядає нова резервна екіпірування. Колишня її версія виглядала так. Напевно багато шанувальників «Барси» встигли закохатися в нову форму улюбленої команди. Їм не терпиться на власні очі побачити футболістів в новенькій екіпіровці. Однак зовсім не обов’язково чекати старту футбольного сезону. Купити нову форму «Барселони» 2018 – 2019 можна вже зараз в деяких інтернет-магазинах!

Відео нової форми Барси 2019 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *