Головна / Фільми 2019 / Фільм Захар Беркут 2019 року

Фільм Захар Беркут 2019 року

Гостросюжетний історичний фільм «Захар Беркут» в 2019 році виходить на широкий екран. Знімається він за однойменною повістю українського письменника Івана Франка. Повість вже екранізувалася, тому вже можна приблизно уявити, що чекає глядача, який відправиться дивитися новий бойовик в кіно. Поки точно не відомо час релізу, але він точно відбудеться в 2019 році, адже роботи над стрічкою вже ведуться.

Короткий зміст самої повісті, що стала першоджерелом, відомо навіть українським школярам. Вона відноситься до літератури, яку читають в українських школах. Російському глядачеві «Захар Беркут» буде відомий скоріше за фільмом 1971 року народження, знятому режисером Леонідом Осикою. І нехай головний герой не заснований на якийсь історичної особистості, але події, що відбувалися під поселенням Тухля, дійсно мали місце бути. Тому глядача, коли вийде фільм, чекає екскурс в українську історію. Значний і захоплюючий завдяки сучасним технологіям зйомки.

Сюжет історичного фільму

Сюжет повісті, а з нею і майбутнього фільму, оповідає про мужні подвиги карпатських слов’ян. Захар Беркут – старійшина поселення Тухля, де проживали бойки – народ горян-русинів. Захар і його люди були віддані російським боярином, переметнувся до татаро-монголам. Київська Русь була схильна до набігам і захоплення території татаро-монголів. І під час монгольської навали в Угорщину при переході через Карпати орда зіткнулася з горянами-русинами.

Захару Беркуту і іншим бойкам належало мужньо вистояти проти загарбників, не дати їм пройти. Коли вийде ця історична картина, глядачеві доведеться спостерігати в кіно те, на які поступки здатні люди при захисті своєї батьківщини. У сюжетної складової повісті знайшлося місце і любові, і складним моральним виборів. Все це буде перенесено в сюжет фільму, який вийде в кінотеатрах і онлайн вже в 2019 році.

Детальніше про першоджерела

Повість «Захар Беркут», на якій і грунтується фільм, була написана Іваном Франком в 1882 році на конкурс від львівської газети «Зоря». Події розгорталися в 1241 році, під час татаро-монгольської навали на Русь. Ця повість стала однією з перлин української літератури, увійшла в список творів, що вивчаються в школі. Більшість персонажів в повісті вигадані. Виняток – Бурунда, монгольський князь, який стояв на чолі переходу через Карпати під час зіткнення з героями «Захара Беркута». Що мали місце в реальності історія – те, про що фільм і повість. Але головне в ній – переплетення доль героїв, подвиги слов’ян, значні образи персонажів, здатних стати відмінними рольовими моделями і для сучасних підлітків і дорослих.

Акторський склад

Ще невідомо, які актори виконають ключові ролі в новій екранізації «Захара Беркута». Важливих героїв в повісті досить багато, також фільм передбачає масові батальні сцени. Коли акторський склад буде озвучений, він напевно вразить і порадує глядачів, що стежать за українським і російським кінематографом. Виробництво активно підтримується іноземними кінематографістами, тому не виключено, що і на деякі ролі у фільмі будуть запрошені закордонні виконавці.

Над фільмом працюють

У виробництві фільму «Захар Беркут» вже зайняті: Режисери: Ахтем Сейтаблаєв, Джон Вінн. Сценарист: Річ Ронат. Продюсери: Юрій Прилипко, Раджа Коллінз, Джефф Райс. Оператор: Юрій Король. Режисер Ахтем Сейтаблаєв відомий за фільмами «Киборги» і «Хайтарма». Джон Вінн раніше знімав тільки короткометражні ігрові відео, але з’являвся в епізодичних ролях в різних американських серіалах. А для Річа Ронат «Захар Беркут» стане першим досвідом написання сценарію для повнометражного фільму. Що вийде з цієї співпраці, дізнаємося, коли з’явиться перший трейлер російською. А сам фільм виходить в прокат в 2019 році.

Відео трейлер Захар Беркут 2019 року

Дивіться ще

Мультфільм Шрек 5 2019 року

Великий зелений огр, від якого фанатіють і дорослі, і діти з усього світу, знову повернеться …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *