Головна / Фільми 2019 / Фільм Твердіше каменю 2019 року

Фільм Твердіше каменю 2019 року

Останнім часом історичні фільми, які створюються в Росії, найчастіше розповідають про Другу світову війну. За винятком, мабуть, продовження довгоочікуваної комедії Гардемарини, де в центрі сюжету – Росія часів Катерини Великої, коли російським землям раз у раз погрожували турки. У цій статті ми розповімо вам про новий російською фільмі, який розповість цікаву історію про Петра Першого і про те, як він вирішив поліпшити російську науку.

Що відомо про фільм?

Проект вже оголошений, але поки що невідомо, чи почалися зйомки. На екранах фільм вийде 15 лютого 2019 року, тому чекати залишилося не так вже й довго. Сам фільм буде розповідати про царську Росію, коли вона була на піку своєї політичної сили. Петро Перший – воістину великий правитель, адже він зміг поліпшити армію Російської імперії, перемогти шведів під Полтавою і змусити весь світ гідно оцінити (а заодно і боятися) Росію. Ось тільки навіть незважаючи на таке вдале положення справ, Петро Перший все ж розумів, що потрібно займатися і внутрішнім розвитком країни, адже навіть якщо військова міць у країни на максимумі, потрібно підкріплювати її високою культурою, інфраструктурою і освіченістю вищих верств населення. Саме тому він придумує, що кращих представників інтелігенції, студентів, які подають надії, потрібно відправити вчитися за кордон, щоб там вони набралися досвіду і знань, які могли б застосувати у себе на батьківщині, тим самим збільшуючи її потенціал. Заради такої справи йому не було шкода ніяких грошей, залишалося лише вибрати потрібних молодих людей, які б точно слідували його вказівкам і стали б відомими вченими особистостями. Одним з таких студентів є Костянтин Вольський.

Він народився і був вихований в інтелігентній родині, близькою до оточення царя, тому недивно, що Петро вибрав в тому числі і його. Хлопця відправили в старовинний Лондон вчитися на лікаря. Там він мав дізнатися всі тонкощі медицини і навчитися лікувати навіть найважчі захворювання. На жаль, вчитися у Костянтина не було ніякого бажання, та й лікарем йому зовсім і не хотілося бути, його кидає тремтіння від самого тільки вигляду крові – як же він збирається лікувати пацієнтів? Тому замість того, щоб дати клятву Гіппократа і сумлінно відвідувати всі лекції і практичні заняття, Костянтин вибрав інший шлях, набагато легше. Він вирішив брати від життя в цій британській столиці все! Гуляв з дівчатами, розважався, ходив на полювання з елітним суспільством. Загалом робив, все, що тільки міг, тільки не вчитися. Єдине, що Костянтин не врахував – по закінченню навчання йому доведеться повернутися назад в Росію й працювати в лікарні за призначенням. Звичайно, хлопець розуміється, що працювати у нього там ніяк не вийти, тому починає думати, як би йому залишитися в Лондоні назавжди, так зробити це так, щоб не накликати біду на свою сім’ю. Адже покарання за таке непослух буде серйозним. Костянтина починає це мучити, і він не бачить ніякого виходу, поки доля не дарує йому один дуже цікавий документ.

Знімальна група «Твердіше каменю»

Режисером фільму стане Володимир Хотиненко. За свою кінокар’єру він встиг створити 24 фільми і серіалу, серед яких: «Демон революції», «Дзеркало для героя», «72 метри», «Мусульманський», «По той бік вовків» і ще багато інших. За драму «Страсний бульвар» він отримав приз за особливий погляд на Московському Міжнародному кінофестивалі. Цей новий фільм 2019 року оповідає про життя звичайного середньостатистичного жителя російської глибинки, який любить випити за здоров’я. Одного разу після важкої алкогольної ночі він прокинувся і побачив величезного говорить ворона. Як би йому не хотілося прийняти цього ворона за галюцинації, він виявився цілком реальним … та ще й хорошим товаришем по чарці! Саме завдяки йому наш головний герой знайшов старовинну записку в книгу, за допомогою якої зміг відправитися назад в часі і з простого сільського жителя перетворитися в знаменитого актора! У 1994 році на церемонії нагородження Ніка Володимира Хотиненко визнали кращим режисером за драматичний трилер «Макаров». Там розповідається трагічна історія людини, який помилково став володіти зброєю.

Він навіть і не уявляв, яка відповідальність на нього звалилася тепер, коли у нього є в розпорядженні вогнепальну зброю, і якими хиткими можуть бути його моральні принципи. У 1995 році Хотиненко знову висунули в номінацію на кращого режисера за серіал «Мусульманський», але, на жаль, він не виграв. Проте, сам серіал варто подивитися, тому що там проникливо показано життя полоненого людини, мусульманина, який став вільним, але зіткнувся з нерозумінням оточуючих через свою релігію. Продюсером «Твердіше каменю» є Надія Горшкова, яка до цього брала участь в створенні таких фільмів, як: «Ніч довжиною в життя», «Вставай і бийся», «Самогубці» і «Чужий дім». Фільм «Твердіше каменю» – це цікавий проект, який напевно знайде свою публіку і поповнить колекцію історичних драм про царську Росію. Цікаво, що у радянської кінострічки «Тютюновий капітан» схожий сюжет. Там розповідається про те, як за часів Петра Першого так само відправили одного інтелігента вчитися, тільки не в Англію на медика, а в Голландію і на моряка. Ось тільки морська наука йому теж не далася, тому за нього вчився його ж кріпак холоп, який і став офіцером, а потім повернувся в Росію.

Відео трейлеру фільму Твердіше каменю 2019 року

Дивіться ще

Фільм Рембо 5 2019 року

Повернення легендарного ветерана війни у В’єтнамі чекали давно. І ось фільм «Рембо 5» в 2019 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *