Головна / Фільми 2019 / Фільм Рембо 5 2019 року

Фільм Рембо 5 2019 року

Повернення легендарного ветерана війни у В’єтнамі чекали давно. І ось фільм «Рембо 5» в 2019 році все-таки може вийти на екрани. Цей прославлений герой вперше з’явився в кіно в 1982 році, коли вийшла перша частина бойовика, який став до нашого часу культовим. Режисерувати новий фільм збирається сам Сильвестр Сталлоне, виконавець головної ролі. Але поки не відомо, коли вийде п’ята частина точно. Випускає студія поставила реліз на 2019 рік, без уточнення.

Серія «Рембо» знімається за однойменною книгою американського письменника Девіда Морелла. Перший фільм став екранізацією, в подальшому писалися оригінальні сценарії, а сам письменник робив новеллізаціі. У 1986 році навіть вийшов мультсеріал про брутального і крутого Джона Рембо. Мультиплікаційний образ був змальований з Сильвестра Сталлоне. Популярність пригод героя привела навіть до того, що в Індії почав розроблятися ремейк.

Сюжет майбутнього фільму про Рембо

Точний сюжет фільму не відомий, варіант існує два. Сталлоне придбав права на адаптацію роману «Мисливець». Є ймовірність, що фільм «Рембо 5» буде вплетений в його сюжетну канву. Головний герой цього роману вирушає битися з монстром-мутантом, що живуть за Полярним колом. Ключовий персонаж «Мисливця», як і Джон Рембо, військовий. Тому така версія не здається неймовірною. Також в мережі з’являлися новини про те, що короткий зміст нового фільму буде зав’язано навколо сутички Рембо з мексиканським наркокартелем. Військовий пішов на спочинок, спокійно живе в своєму будинку, але виявляється знову втягнутий в заварушку. Яка повинна стати останньою в його «кар’єрі». Про що фільм точніше ми дізнаємося, коли з’явиться більше інформації про п’яту частину франшизи. Поки немає навіть офіційного підтвердження того, що реліз відбудеться: розробка затягнулася, та й Сталлоне встиг заявити, що повертатися до ролі не стане.

Знімальна група

Режисирувати п’яту частину «Рембо», як і четверту, планує сам Сильвестр Сталлоне. Решта імена учасників знімальної команди на даному етапі виробництва не називаються. Робота над проектом почалася ще в 2014 році, Сталлоне повертався в форму для останньої появи в ролі Джона Рембо на екрані. Але в 2016 році він оголосив, що зробити більш досконалий фільм, ніж четвертий, він не зможе. І тому до ролі не повернеться. Зйомки на тому етапі навіть не починалися, ніяких перших відео не з’являлося. Проект просто виявився закритий. Пізніше з’явилася інформація про те, що реліз все-таки відбудеться. Без подробиць, імен акторів, розкриття сюжету. Є ймовірність, що своєрідним продовженням стане індійський ремейк. Але шанувальники героя і його пригод вже завмерли в очікуванні новин і того, коли з’явиться перший трейлер українською.

Акторський склад

Інформації про те, які актори будуть задіяні у фільмі крім Сильвестра Сталлоне, немає. У 2016 році, коли розробкою вже займалася студія Вайнштейна, передбачалася участь Міккі Рурка і Джулі Бенц в новому фільмі. Але чи приймуть вони участь в проекті на нинішньому етапі, не відомо. Акторський склад буде уточнюватися пізніше, після того, як з’явиться точна інформація про вихід «Рембо 5» на широкий екран в 2019 році.

Чи вийде Рембо 5 в прокат?

Про те, вирушимо ми в 2019 році дивитися нову і фінальну частину франшизи, ходить багато розмов. Ще до початку виробництва він вже обріс масою чуток. А Сильвестр Сталлоне, який почав готуватися до зйомок, в 2016 році вирішив відмовитися від ідеї п’ятої частини зовсім. Чутки, які ходили про новий «Рембо» онлайн з моменту оголошення релізу: Додатково вийде серіал про сина головного героя, роль якого також виконає Сталлоне. Актор поєднає Рембо з адаптацією роману «Мисливець» про монстра-мутант. Сталлоне з’явиться в індійському рімейку.

Ці чутки були спростують самим актором досить швидко. Слай сам займеться режисурою і написанням сценарію до п’ятої частини. Одні чутки підтверджувалися, інші спростовувалися. Відомо точно було тільки те, що Сталлоне дійсно займається режисурою п’ятої частини. А ось його появи в будь-яких інших проектах не трапиться. До розробляється серіалу актор не має ніякого відношення, до індійського ремейку теж. Коли вийде фільм «Рембо 5» (якщо вийде) українською, він стане останньою частиною, де Сталлоне виконає роль Джона Рембо. На цьому його історія дійсно закінчиться.

Дивіться ще

Мультфільм Шрек 5 2019 року

Великий зелений огр, від якого фанатіють і дорослі, і діти з усього світу, знову повернеться …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *