Головна / Фільми 2019 / Фільм Дещо задарма 2019

Фільм Дещо задарма 2019

Фантастичний фільм «Дещо задарма» 2019 року перенесе глядача в США 1985 року. Зйомки йдуть в Санкт-Петербурзі вітчизняної командою. Режисер вибрав для своєї роботи формат нуар, по стилістиці глядача чекає щось середнє між «Біжить по лезу» і «Термінатором». Фільм знімається на краудфандінговое фінансування за підтримки кіно-ентузіастів Петербурга. Точна дата виходу поки не була оголошена, орієнтовно планується випустити фільм російською в 2019 році.

Фільм знімається за сценарієм Олексія Тализіна за мотивами однойменного твору письменника Роберта Шеклі. Автора надихнув американської фантастикою і розповідями Філіпа К. Діка. Над виробництвом творець «Дещо задарма» працює вже кілька років, цей фільм стане його дебютним проектом, в який вкладається багато сил. Уже є можливість подивитися на результати роботи на відео, створеному для краудфандінговой кампанії.

Сюжет

Короткий зміст майбутнього фільму можна дізнатися, прочитавши однойменний твір. Але повноцінне враження вийде скласти вже після релізу: можуть мати місце авторські зміни, поява додаткових деталей. У центрі оповідання поліцейський Макс Фламберк. Він веде розслідування про зникнення людей в місті, усвідомлює, що вони взаємопов’язані. Приватний детектив виходить на загадкового чоловіка, поміченого різними свідками. Але сюжет обертається так, що під підозрою виявляється сам герой. Також за ним починає полювати прибулець з іншого світу. Максу належить довести свою невинність, врятувати людей, залишитися в живих і зберегти поліцейський значок. Дія відбувається в Америці в 1985 році, незважаючи на те, що зйомки проходять в Росії. Знімальна команда відтворює необхідні локації самостійно, поглянути на них дозволяють трейлер російською, а також фотографії зі зйомок. Наскільки точно будуть перенесені американські реалії, ми дізнаємося, коли вийде фільм.

Акторський склад

У фільмі «Дещо задарма» задіяні актори: Олександр Удалов (агент). Ігор Ботвін (Макс). Валерій Кухарешин (Стівен Уолкер). Ігор Ліфанов (Рей Хікс). Ігор Григор’єв (Тоні Прайс). Анна Орис (Дженніфер Фламберк). Микита Чужмаров (детектив). Акторський склад не блищить відомими іменами, глядачеві добре знайомий тільки Ігор Ліфанов, який знімався у багатьох російських фільмах і серіалах. А це значить, що ми побачимо нові обличчя і, можливо, станемо свідками злету кар’єри майбутнього популярного виконавця. Робота над фільмом ведеться, зйомки і доопрацювання в процесі. Каст ще може поповнитися новими іменами в міру зйомок. Дивитися на результати роботи команди «Дещо задарма» ми зможемо вже в 2019 році, якщо у режисера все пройде за планом.

Знімальна група

Над російським фільмом «Дещо задарма» працюють: Режисер: Олексій Тализін. Продюсери: Олексій Тализін, Костянтин Алексеенков, Вадим Богданов. Сценаристи: Олексій Тализін, Ілля Савельєв. Оператор: Філіп Мартинов. Композитори: Михайло Беспалов, Юрій Крутиков. Художники: Рем Борейко, Юрій Делянскій. Онлайн вже доступний тизер, що дозволяє оцінити роботу команди. І проект можна підтримати фінансово завдяки краудфандінговой системі.

Детальніше про створення фільму «Дещо задарма»

Зйомки фільму ведуться в Петербурзі. Всі декорації для сюжету, що відбувається в Америці 85-го року, робляться знімальною командою самостійно. Відбудовуються локації моргу, закусочної, і інші, що дозволяють занурити в нео-нуарную закордонну атмосферу. Про що фільм, відомо завдяки першоджерела і докладного синопсису від режисера Тализіна. Для фінансування проекту було відкрито краудфандінговая кампанія на порталі «Планета». Допомога у фінансуванні нагороджувалася оригінальної атрибутикою з назвою фільму. Хронометраж фільму за оповіданням Шеклі складе не більше 20 хвилин. Короткометражний варіант знімається для того, щоб привернути увагу продюсерів і спонсорів до прийдешнього створення повнометражного. Зупинятися на досягнутому команда не збирається.

Відео трейлеру Дещо задарма 2019 року

Дивіться ще

Мультфільм Шрек 5 2019 року

Великий зелений огр, від якого фанатіють і дорослі, і діти з усього світу, знову повернеться …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *