Головна / Пророцтва 2019 / Едгар Кейсі: передбачення на 2019 рік

Едгар Кейсі: передбачення на 2019 рік

Багато пророки, які відомі в усьому світі, обіцяють на першу половину цього століття величезна кількість лих. Їх прогнози збуваються вибірково: деякі передрікали катаклізми, яких так і не відбулося, інші ж вгадували кризи і конфлікти, які ми можемо спостерігати в сучасному світі. Так чи інакше, інтерес до пророкувань серед людей зараз досить великий. Одним з відомих світових пророків є Едгар Кейсі. Його паранормальні здібності вже давно визнані – чоловік володів даром зцілення і ясновидіння. Занурюючись в гіпнотичний сон, Кейсі давав прогнози на майбутнє, серед яких були і передбачення щодо світових воєн і економічних криз.

Біографія Едгара Кейсі

Цей провісник народився в Америці, штат Кентуккі, в 1877 році. Особистість пророка оповита таємницею – до кінця невідомо достовірно, в якому віці у нього з’явився дар ясновидіння і після якого випадку. Як стверджували ті, хто знав Кейсі з дитинства, він був трохи дивним дитиною і розповідав про зустрічі з духами померлих родичів. Одна з версій про прояві дару зцілення і ясновидіння говорить про те, що Едгар зміг передбачати майбутнє після травми, отриманої під час бейсбольного матчу. Тоді він сильно вдарився хребтом, в результаті чого став вести себе неадекватно. Він говорив нескладні речі і кривлявся. Через деякий час у Кейсі почалася лихоманка. Хлопчик страждав від сильної температури і попросив батьків зробити йому спеціальний компрес. Батьки вирішили спробувати і лихоманка за ніч повністю пройшла. Після цього Едгара Кейсі почали визнавати, як цілителя. Згідно з іншою версією, Едгар в дитинстві переніс ларингіт. Це захворювання не вдалося повністю вилікувати, через що дитина втратила голос. Повертати його намагалися різними способами і в кінці кінців вирішили звернутися до гипнотерапевту. Лікар занурював Кейсі в гіпнотичний сон і голос поступово повертався. Один раз хлопчик перебував в цьому стані при інших пацієнтах лікаря і почав озвучувати назви їхніх хвороб. Надалі цілитель часто занурювався в гіпнотичний сон, щоб скористатися своїми винятковими здібностями. Часто він починав пророкувати, перебуваючи в цьому стані. Його передбачення записували, оскільки сам Кейсі не міг нічого згадати після виходу з гіпнотичного сну.

Збулися пророкування Едгара Кейсі

Чому ж ім’я цього пророка має таку популярність і довіру суспільства? Справа в тому, що Кейсі передбачав великі події, які мали місце в 20 столітті: початок двох світових воєн; падіння фашизму і комунізму; розвиток Китаю; стрімкий науковий прогрес; Велика депресія.

Пророцтва Кейсі на 2019 рік

Як і багато інших відомих пророки, Едгар Кейсі не називав точних дат події тієї чи іншої події. Тому не можна достовірно сказати, коли збудуться ті передбачення, які ще не відбулися в світі. В першу чергу провидець попереджав нас про загрозу серйозних катаклізмів. Що конкретно відбудеться сказати не можна. Едгар говорив про можливі зміни в земній корі. Тріщини, які будуть з’являтися в ній, викличуть за собою серйозні зміни по всьому світу: деякі території піднімуться з-під товщі води, а деякі, навпаки, підуть на дно. Найважче може припасти США і Японії. Великі ділянки землі цих держав будуть повністю затоплені. Такі міста як Нью-Йорк і Сан-Франциско ризикують назавжди зникнути з світових карт. Також небезпека підстерігає північні країни європейського континенту. Затоплення можуть осягнути і їх землі. До числа держав, які постраждають від повені, Едгар Кейсі відносить і Гренландію. Паралельно з цими явищами відбуватимуться зміни в кліматі. Згідно з прогнозами пророка, в 21 столітті Землю чекає глобальне потепління. У ряді країн помірний клімат зміниться на тропічний і людям доведеться звикати до нових умов. Такі зміни змусять жителів Європи і Південної Америки залишати свої будинки і шукати притулку в тих землях, де кліматичні умови залишаться більш м’якими. Всі ці природні лиха приведуть до того, що частина людства удосконалюється і утворює нову расу. Її представники будуть сильнішими. Також у них будуть сильно розвинені здатності до регенерації організму.

Пророцтва для Росії

В своїх пророцтвах Кейсі не раз згадував Росію. По-перше, провидець стверджував, що саме з цієї країни в світ потрапить новий світогляд, на якому в майбутньому будуть будуватися політична система. Він уточнював, що мова йде не про комунізм, а про принципово новому ладі, в основі якого лежить свобода особистості. Закінчиться той час, коли правлячі наживалися на бідних. Але щоб цього досягти, доведеться пережити важкі часи. По-друге, Едгар Кейсі стверджував, що російські землі стануть притулком для багатьох людей після катаклізмів. Землі, розташовані за Уралом, не так сильно постраждають від катастроф, а тому там знайдуть нове житло мільйони людей. Варто зазначити, що подібні прогнози для Росії озвучували і інші пророки. Наприклад, Мішель Нострадамус стверджував, що після масштабних катаклізмів почнеться масове освоєння Сибіру, ​​яка в подальшому стане новим центром людства.

Відео передбачення Едгара Кейсі на 2019 рік

Дивіться ще

Пророцтва ченця Авеля про Росію на 2019 рік

Напевно, немає такої людини, яка не хотіла б знати, яке майбутнє чекає його і країну, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *