Головна / Гороскопи 2019 / Діти народжені в 2019 році – якими вони будуть

Діти народжені в 2019 році – якими вони будуть

Під заступництво Жовтого Земляного Кабана потраплять діти, народжені між 5 лютого 2019 року і 24 січня 2020 року. Фахівці називають тотемна тварина не тільки оберегом малюка, але і провокатором, що формує його характер, таланти, смаки, звички, які, в свою чергу, визначать його життя і долю. Знаючи основні характеристики знака, батьки зможуть завчасно познайомитися зі своєю дитиною, дізнатися потенційні особливості його характеру, озброїтися знаннями, про тих його якостях, які вони зможуть розвивати в ньому і пишатися, і про тих, які просто потрібно буде прийняти і змиритися. Діти, народжені в 2019 році – якими будуть і як знак Земляного Кабана вплине на їхнє життя?

Сильні і слабкі сторони дітей, народжених в рік Кабана 2019

Деякі батьки свідомо планують народження своїх дітей в рік Кабана. У малюків, що з’явилися на світ під цим знаком, позитивні риси переважають над негативними, вони мають високу ступінь усвідомленості, і вміють не тільки прогинатися “під мінливий світ», а й вправно прогинають його під себе.

Характеристика дітей-кабанчика за знаками зодіаку

Овни

Батькам Овнів-Кабанов можна не турбуватися, що їх дитина виросте шибеником. Цим дітям властива розважливість, врівноваженість і мудрість. Однак їм не дістає посидючості і спокою. Мало забезпечити маленьким «баранчики» базові потреби, їм потрібно організувати цікаві враження, нові знання і давати контрольовану свободу, щоб направити вируючу енергію в мирне русло.

Тельці

Дитина Телець-Кабан – невичерпне джерело талантів і джерело нових ідей. Батькам буде здаватися, що досвіду у їх малюка більше, ніж у всіх його родичів разом узятих. Ці діти вміють на будь-якому етапі життя оточити себе цікавими, вигідними людьми, іноді заради цього приносячи в жертву своїх рідних і близьких. З юних років вони навчаються витягувати з усього користь, що часом робить їх вкрай егоїстичними.

Близнюки

Уже в дитячому віці близнюки настільки чарівні, що все починають несвідомо танцювати під їхню дудку і потурати найменшим примхам. У міру дорослішання маленькі кабани-близнючки все більше і більше освоюють майстерність маніпулювання. Вони прив’язують до себе людей, але в силу свого мінливості ніколи не прив’язуються самі.

Раки

Інтелект, дипломатичність, почуття такту і стилю – якості, які батькам не доведеться виховувати в дітях-Раках, що народилися в рік Кабана. Їх високий потенціал вже закладено природою. Як правило, найбільш щасливими Раки виявляються в побудові кар’єри і створення міцної, щасливої родини. Дівчата цього знаку схильні до романтизму і ідеалізації почуттів, що робить їх вразливими і вразливими.

Леви

Маленьких Львів-кабанчика привертають таємниці, містичні історії та казки. Тому і самі вони є ще тими фантазерами. У дорослому житті грань між фантазією і реальністю у них часто стирається, і вірити їм стає складно. Левенята люблять увагу і безтурботність, вони досить цілеспрямовані, але цінують тільки те, що їм дістається з працею.

Діви

У Дів-кабанчика весь світ прихований в їх внутрішньому царстві. Вони люблять самотність, яке може перерости в замкнутість і навіть відчуженість. Дорослішаючи, такі діти стають більш комунікабельними. Вони глибокі, мудрі, розважливі, і це притягує до них людей, щиро в них потребують. Діви вміють бути уважними, ввічливими і послужливими.

Ваги

Діти, що увібрали в себе якості Терезів і Кабана, стримані, спокійні, скупі на емоції, але щедрі на дружбу. Вони бувають кілька сентиментальні і чутливі, з ними можна легко домовитися, якщо підкупити їх щирою увагою і турботою. Дорослі Ваги-Кнурці володіють чарівною харизмою, тому рідко бувають самотніми і нещасливими в любові.

Скорпіони

Малюки Скорпіони-Кнурці обожнюють бути в центрі уваги, вони завжди заявляють про себе голосно, емоційно і вимогливо. Люблять бути причетними до всього, що відбувається навколо, і не терплять самотності. Хлопчики, що поєднують у своєму гороскопі ці знаки, частіше за інших вибиваються в лідери, і не тільки в пісочниці, але і в дорослому житті.

Стрільці

Маленькі Стрільці-Кнурці не капризний, не вимогливі і легко сходяться з дітьми і дорослими, які виявляють бажання з ними погратися. Вони в усьому щирі, тому довго не вміють брехати і можуть, не усвідомлюючи, розкрити дорослі секрети своїх батьків.

Козероги

У маленьких Козерожка-кабанчика вже з дитячих років проявляються таланти до дипломатії і здатності розвивати дружні контакти навіть з самими вибагливими дітьми. Вони розумні, володіють залізною терпінням і чуттям, яке дозволяє добре розбиратися в людях. Ці якості стають незамінними для дорослих Козерогів, які прагнуть реалізувати себе в громадській діяльності.

Водолії

Водолії, народжені під знаком Кабана – справжні діти природи. Вони з нею пов’язані невидимими нитками і черпають енергію, що наділяє їх міцним здоров’ям, силою і витривалістю. Дорослі Водолії-Кабани бувають надмірно мрійливі і часто, віддаючись, безпідставним ілюзіям вибирають безперспективні дороги.

Риби

Поєднання знака Риби і Кабана наділяє дітей схильністю до невгамовної фантазії, створення внутрішнього світу-черепашки, в якому вони відчувають себе наскільки безпечно і комфортно, що «забувають» вийти з нього в дорослому житті. І головне завдання батьків Рибок-кабанчика – м’яко адаптувати дітей до реального світу.

Дивіться ще

Гороскоп на 2019 рік для Рака: жінки і чоловіки

Представники знаку можуть розраховувати на беззаперечну підтримку в рік Кабана. Практично весь Гороскоп на 2019 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *