Головна / Свята 2019 / День весняного рівнодення 2019

День весняного рівнодення 2019

Навесні пробуджується природа після зимової холоднечі. За часів язичництва, її початок мало особливе значення. З нею були пов’язані красиві обряди, змови, звичаї, ритуали підношення і інші традиції. Таємничий цикл сезону таїв у собі безліч загадок, серед яких – день весняного рівнодення. 2019 рік також стане особливим не тільки для старовірів, а й для звичайних людей, так як в Сорокін день влаштовуються народні гуляння, палять багаття, приймають гостей, пригощають булочками і цукерками у вигляді пташок.

Якого числа день весняного рівнодення

Весняне рівнодення – що це таке? Відповісти може сама назва – денний і нічний час доби рівні. З точки зору астрономії, в цей день Сонце освітлює Землю строго по прямій лінії від Північного до Південного полюса. Незалежно від періоду обертання планети навколо Сонця, день весняного рівнодення припадає на 20 березня. Але незважаючи на це, щорічно дата зміщується на 24 сотих сонячної доби. Загальна кількість днів між рівноденнями становить 365,24. У зв’язку з цим, дата зміниться в 2019 році і буде перенесена на 19 березня. Цікаво те, що раніше відлік нового року відштовхувався від точки весняного рівнодення. Причому в Південній півкулі, ця подія відбувається 23 вересня. Ще його можна назвати початком астрономічної весни. З позиції науки про небесні тіла, дану пору року починається не з 1 березня, а саме з 20. Також в цей день, Сонце сходить рівно на сході з невеликим відхиленням, а заходить на заході.

Що потрібно робити в цей день

У стародавній Русі, ця дата мала містичний сенс. Вважалося, що урівноваження стосувалося не тільки дня і ночі, а також світлих і темних сил. Зараз, екстрасенси рекомендують скористатися цим часом для залучення добробуту, так як відкривається маса неймовірних можливостей. Але потрібно дотримуватися наступних правил: Зробити генеральне прибирання житла, а також позбутися від непотрібних речей: старого одягу, посуду, косметики та ін. Така процедура очистить квартиру від негативної енергетики. Допомогти нужденним, тим самим звільнивши місце для позитивних флюїдів. Загадати бажання. Як правильно його скласти на папері і що потрібно робити, написано в розділі нижче. Позбутися від негативних думок. Написати на аркуші паперу список всіх негараздів, які сталися в минулому році, і спалити його. Очистити тіло. На зорі потрібно прийняти душ або ванну. Слід врахувати, що в цей день можна продовжити молодість. Будь-які косметичні процедури максимально впливають на шкіру і волосся. Влаштувати веселу вечірку. Предки відзначали свято дуже шумно і весело. Якщо планується застілля, то страви повинні бути пісними, а присутні близькими людьми. Пробачити кривдників. Потрібно постаратися пробачити всіх людей, які зробили погані вчинки по відношенню до вас. Розвести багаття. Це головна трад.

Що не можна робити 20 березня

Також на весняне рівнодення існує кілька заборон. Табу на певні дії не надто суворо, але щоб не зіпсувати позитивну енергетику, необхідно уникати: сварок, з’ясування відносин, конфліктів в сім’ї і на роботі; гніву, агресії, заздрості, грубості; зневіри, депресії, нудьги, ліні. Злість в цей день може вплинути на життя самим непередбачуваним чином. Тому потрібно контролювати не тільки свої дії, але і думки. Також не можна забувати про предків і подумки вшанувати їх пам’ять. Кращий прояв уваги до свята – веселощі. Потрібно ходити в гості, даруючи гарний настрій своїм друзям, коханим і близьким людям.

Традиції, обряди, змови

У стародавній Русі, в ніч напередодні свята, люди палили вогнища до самого ранку. Вони вірили, що в цей день сили Світла і Темряви були рівними. Тому допомагали Добру перемогти Зло. Але виходити на вулицю намагалися лише, щоб швидко підкласти дрова. Вважалося, що темні сили перед поразкою можуть помститися кожному, хто опиниться в повній темряві без факела або свічки. Але на світанку, весняне рівнодення шумно зустрічали і раділи разом з природою настання тепла і сонячних днів. Цей період вважався містичним, тому люди хотіли дізнатися, яким буде наступний рік – вдалим чи несприятливим. З цією метою, вони використовували ворожіння. За слов’янськими традиціями, господині пекли пиріжки і булочки у вигляді пташок, так як свято називалося Сорокіним днем ​​або Жайворонки. У них клали сушену горошину або невеликий камінчик. Кому з членів сім’ї попадеться такий «подаруночок», тому весь рік буде везти в усіх справах. Також за таким принципом клали різні предмети: Кільце – швидке заміжжя Монета – безбідне життя Гвоздика – смуток Бусина – вагітність Гудзик – додаток достатку Сергійко – зустрінеться майбутній чоловік.

На захист

Проговорити три рази на сході сонця, стоячи під його променями. На місці, де проходив ритуал, залишити підношення світилами: мед, фрукти, свіжий хліб. «Встану я (ім’я) на схід особою, попрошу я у Сонця захисту від ворогів моїх і людей злих, від нещасть і хвороб. Дасть мені Сонечко захист, броню міцну навколо мене з вогню. Сила достатку наповнює мене. Сила успіху наповнює мене. Сила здоров’я наповнює мене. Сила любові наповнює мене. Амінь.»

На любов

Прочитати на світанку перед сонцем. Після ритуалу поклонитися йому і залишити дар. «Я дякую Всесвіт за присутність любові в моєму житті. Любов і щастя наповнює мене. Сила любові входить в мене.»

На гроші

Береться стакан води, ставиться в полудень на вікно і над нею шепочеться 1 змову. Стакан три рази перехрестити, а про себе вимовити 2 змову. В кінці воду потрібно допити. Результату слід очікувати через місяць. «Вода, водиця, неси до мене, чи не буде біда. Вода підеш, а мені повернеш, що знайдеш.» «Гроші до мене, тінь від мене.» Половину води випити і поставити її знову на вікно, повторивши «гроші до мене, тінь від мене.»

Як загадати бажання

Щоб бажання здійснилося, потрібно правильно підійти до даного ритуалу. Відчуйте їх в окремому приміщенні, щоб ніхто не зміг перешкодити. Відчуйте повний спокій і рівновагу. Подумайте про важливість бажання і щиро побажайте його виконання. Відкрийте свою душу весни і природі. Зверніться до вищих сил: «Я прошу Вищі сили направити енергію на виконання мого бажання. Я хочу (бажання). Дякую Вищі сили за допомогу мені. »Також цей ритуал можна провести на природі. Розпаліть невеликий багаття і киньте в нього кілька горсток зерен: ячмінь, пшениця, овес та ін. Подивіться на схід і не відводячи погляду скажіть своє бажання, при цьому попросити допомогу Всесвіту. Далі виберіть найпотужніше дерево і піднесіть йому трохи їжі. Ще один простий змову на виконання бажання: Необхідно спекти ватрушки або булочки. Взяти одну з них, поки вона гаряча розповісти своє бажання і покласти під подушку. Вночі потрібно з’їсти маленькими шматочками. При цьому, повторюючи загадане.

Відео

Дивіться ще

Католицька паска 2019

Католицький Великдень – головне релігійне свято, яке з давніх-давен відзначається в країнах Старого Світу і …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *