Головна / Свята 2019 / День святого Валентина 2019

День святого Валентина 2019

За легендами, відзначається 14 лютого день святого Валентина 2019 святкується на землі вже більше 18 століть, хоча і позиціонується, як і більшість православних урочистостей, як день пам’яті. Існує думка, що даний християнське свято є натуралізований торжеством, які прийшли з римського язичництва. Історики стверджують, що він, за своїм розташуванням в календарі, дуже близький до свята безладної любові і еротизму, який був торжеством поваги богині Juno Februata. Якщо прийняти язичницьку точку зору, що довжиною своєї історії День закоханих давно перетнув позначку двох тисячоліть.

Християнська легенда

Католицька легенда свідчить, що подія, покладене в основу даного оповіді, відбулося в 269 році, коли Римом правил Клавдій II. Він був вкрай владним і войовничим правителем, що покладається на армію і військову міць, але проведені його попередниками війни сильно послабили гендерний баланс в Римській імперії, схиливши його в сторону жінок. Другим чинником, що знижує кількість військовослужбовців Римської Імперії, стало християнство, знижує популярності педерастії серед чоловіків. Все більше чоловіків відмовлялося від військової служби і одружилося. Сформовані обставини змусили Клавдія II піти радикальні заходи – він заборонив чоловікам одружуватися під будь-яким приводом. Займає сепаратистську позицію і ведуча антидержавну діяльність християнська церква знехтувала забороною і почала здійснювати таємні обряди. Своєчасно спрацювала внутрішня розвідка донесла цю інформацію Імператору. Глава християнської громади Валентин, був схоплений і засуджений до страти за антидержавну пропаганду.

Кінець цієї історії залежить від оповідача, так:

Жінки розповідають про хворої доньки тюремника, яку Валентин зцілив, показавши причому диво. Після виходу з в’язниці, жінка виявила записку з визнанням їй в любові і підписом «Твій Валентин»; Чоловікам подобається розповідь про сина тюремника не бажає йти в армію, якого Валентин таємно обвінчав у в’язниці. Записку в цій версії Валентин передав своїм друзям і послідовникам, що переживають за нього. Незалежно від вищеописаного нюансу 14 лютого Валентин був страчений, саме в цей день у всьому світі і в Росії шанують пам’ять святого мученика і святкують день закоханих. З цієї ж історії виникла і традиція дарувати невеликі записки з зізнаннями в коханні близьким, звані «валентинки». Після описаних подій, в 469 році християнство, сильно поширився по Європі, в особі папи Геласіус оголосив 14 лютого Днем закоханих, залишивши пам’ять про святого на століття і порадувавши новонавернених з язичницької віри християн, створивши аналогію язичницького свята. Якщо дивитися на описані вище події з історичної точки зору, виявиться що існувало цілих два Валентина померлих в цей період історії за віру: один дійсно проводив таємні обряди одруження, другий був православним просвітителем. Обидва були страчені і поховані в Римі, але саме другий був страчений в 270 році. Тому відповіді на питання: «кому саме присвятив Геласиус дане свято?» – просто не існує. «По суті своїх діянь жоден з історичних прототипів не захищав закоханих. Справа в тому, що Геласиус дивився на поширення християнства досить «вільним» поглядом, тому для спрощення переходу новонавернених, ввів в католицизм безліч язичницьких свят, канонізувавши при цьому маловідомих святих мучеників. Саме цей нюанс є основною причиною зневаги православної церкви до даного свята».

Поздоровлення в свято

Коли ви знаєте, якого числа і чому буде святкуватися День святого Валентина 2019, настав час розібратися, як оформити свої поздоровлення в незабутні і чудові враження коханої людини. Звичайна листівка і навіть недешева шоколадка вже нездатна задовольнити вимоги сучасних других половинок, вони всі хочуть чогось нового і цікавого. Великі букети квітів, поїздки за кордон або красиве нижню білизну можуть підійти на ранніх етапах відносин, але в довгострокових відносинах це швидко приїдається. Грошове питання не повинен стояти на чолі кута, тому найбільш оригінальними подарунками вважаються: Романтична поїздка в незвичайне місце на нетрадиційному транспорті, це може бути човен або карета запряжена кіньми; Коробка з квітами і живими метеликами в ній; Прикраса стелі спальні тематичними люмінесцентними листівками; Шоколад ручної роботи, виконаний за подобою портрета коханої людини. Незалежно від того, що ви в кінцевому підсумку виберете, не забувайте, що Валентинка своїми руками гарантовано врятує вас від докорів, що ви просто вирішили витратити гроші, не приділяючи уваги.

Поради наостанок

Нехай фантазія деяких особистостей і є справді безмежною, але вдаватися в крайнощі не варто. Так з найбільш поширених помилок можна відзначити: Спів серенад при відсутності голосу чи слуху; Дарування поїздок на конях або стрибків з парашутом людині, у якого є відповідна фобія; Малювання на дитячих майданчиках та інших частинах двору, звичайною фарбою. Не забувайте – ці місця є громадськими, з усіма наслідками, що випливають з цього факту проблемами. Якщо ж вірити в народні прикмети, то не варто дарувати і ряд, на перший погляд, досить корисних предметів, адже: Годинники, ножиці, ножі, декоративні свічки і книги – до розставання або фізичної втрати близької людини; Дзеркало – до сварки; Домашні тапочки і нижню білизну – до зради; Посуд і порожній гаманець – до бідності; Перли – до сліз; Хрестик – його дарують лише на хрещення.

Відео про День Святого Валентина 2019

Дивіться ще

Батьківський день 2019

Напевно, мало, хто знає, що кожен рік ми святкуємо два Великодні. Одна відзначається всіма, хто …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *