Головна / Новий Рік 2020 / 2020 рік якої тварини за гороскопом

2020 рік якої тварини за гороскопом

Традиція давати прийдешньому року назву одного з 12 тварин східного зодіакального календаря, прогнозуючи його хід, ґрунтуючись на схожості з особливостями характеру і звичок цих живих істот, зародилася в Китаї кілька тисячоліть тому. Знання того, яка тварина стане покровителем майбутнього року, дає астрономам підставу для висновків про те, якими подіями (позитивними або трагічними) він буде наповнений. Відповідно до законів нумерології, 2020 рік насичений безліччю цікавих і яскравих подій, які зачіпають долі та окремих індивідів, і цілих народів, і всього людства в цілому. Унікальна комбінація двох двадцяток, складових це число, з одного боку, віщує низку негативних подій, які будуть спостерігатися протягом всього року, а з іншого – не менш довгий ряд епохальних подій, здатних вплинути на долю кожної окремої особистості.

Астрологічна характеристика 2020 року

Наступаючий 2020 рік буде роком Білого Сталевого (або Залізного) Щура, який вступає в права 25 січня і знімає з себе повноваження 11 лютого 2021 року. Цей неймовірно розумний і підприємливий звірок, що відкриває 12-річний цикл китайського зодіакального календаря, відноситься до числа найбільш шанованих його знаків.

Будучи надзвичайно хитрим і потайним тваринам, наділеним якостями чудового стратега і тактика, що допомагають з легкістю справлятися з більшістю життєвих проблем, Щур в свій час змогла випередити всіх своїх суперників, прибувши на торжество до Будди верхом на буйвола. У всякому разі, саме так в одній з легенд пояснюється її першість у низці інших зодіакальних тварин.

Стихією 2020 року стане метал – надзвичайно міцний матеріал, який є уособленням рішучості, сили і твердості. Саме в цю обставину багато астрологи бачать причину для тривог, оскільки Щур, закута в «броню», в 2020 році буде надзвичайно сильною і готової до останнього відстоювати своє благополуччя і право на існування себе і свого потомства.

Іншими словами, рік Сталевого Щура обіцяє бути досить небезпечним, складним і абсолютно непередбачуваним. У повній відповідності до канонів китайського гороскопу, колір 2020 року поданий сріблястим або білим, є символом чистоти, бездоганної досконалості і мудрості.

Характеристика людей, що народилися в рік Залізного Щура

Люди, що з’явилися на світ в цьому році, як правило, є власниками сильної волі і гострого розуму. Наділені здатністю приймати рішення в лічені хвилини, вони мають невичерпний запас енергії, що дозволяє їм братися відразу за кілька важливих справ.

Завдяки надзвичайній красномовності вони здатні без зусиль відстояти свою думку в будь-якій суперечці і дискусії. Разом з тим повна відсутність гнучкості і неймовірна впертість приводять до того, що прийняте ними рішення найчастіше стає остаточним і безповоротним.

Представникам цього знака властива надзвичайна образливість і здатність впадати в гнів, причому своїми емоціями вони при цьому, як правило, ні з ким не діляться.

Завдяки заступництву заповзятливої ​​і розважливою Криси, що відрізняється обережністю і гострим розумом, їм часто щастить у фінансових операціях. Люди, народжені в рік Щура, нерідко бувають наділені феноменальним чуттям, що поширюється на сферу бізнесу, завдяки якому вони з легкістю роблять будь-які комерційні угоди і стають вельми успішними бізнесменами і фінансистами. Серед відомих політиків і журналістів також чимало людей, що народилися під цим знаком.

Люди, що з’явилися на світ у рік Залізного Щура, на перший погляд можуть здатися самозакоханими і дуже впевненими в собі, проте в більшості випадків маску сильного людини надягають на себе сором’язливі і тонкі натури, часто сумніваються в правильності власного вибору і старанно це приховують.

Будучи неймовірно чарівними і приваблими людьми, Щури славляться вмінням створювати навколо себе по-справжньому затишну обстановку і приймати гостей, перебуваючи при цьому в центрі загальної уваги. Це не заважає їм при необхідності відстоювати власні інтереси, проявляючи при цьому певну частку агресії.

Люди, що народилися в рік Щура, надзвичайно енергійні, їм не властивий пошук легких шляхів. Поставивши перед собою будь-яку мету, вони йдуть до неї, незважаючи на безліч перешкод, що постають у них на шляху.

Перш ніж приступити до вирішення виниклих проблем, люди цього знака довго продумують стратегію дій, прораховуючи можливі варіанти, і лише після цього починають діяти, з однаковою успішністю справляючись і з діловими проблемами, і з питаннями особистого характеру.

Наявність вродженої інтуїції дозволяє Щурам уникати більшості критичних ситуацій, а з будь-якими життєвими негараздами вони справляються завдяки неабиякому розуму, хитрості, стійкості і безмежному терпінню.

Надзвичайна обережність, властива людям цього знака, дозволяє їм прорахувати ситуацію, беручи до уваги найнезначніші деталі, тому застати Щурів зненацька практично неможливо.

Сторонньому спостерігачеві жадібність Щура може здатися надмірною, проте це всього лише поверхнева точка зору. Насправді пристрасть до створення стратегічних запасів є у Щурів зворотною стороною прагнення захистити себе від ймовірних невдач. Якщо у кого-небудь з близьких виникнуть матеріальні труднощі, Щури негайно прийдуть їм на допомогу, без найменшого жалю розлучаться з накопиченим добром.

Закохані представники цього знака здатні на вчинення будь-яких дурниць, чекаючи від об’єкта своєї пристрасті не менш сильних почуттів і емоцій.

Чого нам чекати в 2020 році?

Початок 2020 обіцяє бути непростим для представників всіх знаків східного зодіакального календаря, оскільки його покровительку – Залізну Крису – необхідно обов’язково привабити до себе. Зробити це вдасться лише власникам творчого мислення, здатним проявити активність і нетривіальний підхід до будь-якого починання.

Астрологи стверджують, що майбутній рік пройде під знаком любові і взаєморозуміння. Незважаючи на те, що 2020 рік є високосним, він надзвичайно сприятливий не тільки для встановлення дружніх і любовних взаємин, але і для укладання шлюбних уз.

Згідно з прогнозом, головні випробування чекають нас на самому початку року і протягом всієї зими. Весняні місяці пройдуть під знаком змін: багатьом доведеться змінити місце проживання або погляди на життя, знайти нову роботу.

Літо, швидше за все, пройде без особливих потрясінь, тому всі, хто наполегливо і активно працювали до цього моменту, можуть гідно відпочити. Найбільш сприятливим часом для завершення розпочатих справ буде осінній період.

2020 рік для Щура

Людям, які народилися в рік Щура, 2020 рік допоможе звільнитися від усіляких заборон і обмежень, що заважали їм у попередньому році. В результаті у більшості представників цього знака виявиться маса всіляких талантів і прихованих здібностей. До кінця року багатьом з них вдасться досягти відмінних результатів в бізнесі або найвищих щаблів кар’єрного росту. Для того щоб не втратити самовладання від успіху, що нахлинув, і фінансових можливостей, обумовлених вкрай вдалим впливом планет, в цьому році Щура як ніколи потребуватимуть надійних партнерських відносинах і мудрих порад близьких людей.

Прогноз на 2020 рік для Собаки

Для людей, що народилися під цим знаком, перша половина 2020 року буде протікати надзвичайно динамічно, характеризуючись практично щоденною зміною ситуацій і подій. Оптимальний час для активних дій настане у другій половині року, оскільки саме в цей період представників знака Собаки чекатиме успіх у всьому: починаючи від участі в творчих проектах і закінчуючи пригодами на любовному терені. Завдяки розвиненій інтуїції Собаки зможуть забезпечити зростання свого матеріального добробуту і домогтися успіху у всіх своїх починаннях. В цілому рік Щура (особливо друга його половина) для Собак складеться вдало, принісши їм удачу і безліч позитивних моментів.

Гороскоп для Півня

Рік Щура для представників знака Півня відкриє невідомі колись здатності і нові горизонти в кар’єрі. Для досягнення бажаного результату протягом першого півріччя їм доведеться гарненько попрацювати (благо, що зірки будуть цього сприяти), зате в другій половині року удача буде буквально переслідувати Півнів в будь-якій сфері діяльності, причому без особливих зусиль з їхнього боку. Проявивши завзятість і використовуючи своє вміння переконувати, Півні зможуть не тільки підвищити свій соціальний статус, а й істотно зміцнити фінансове становище, їм треба лише не упустити період, сприятливий для налагодження бізнесу, ділових і сімейних відносин.

Яким буде 2020 рік для Мавпи

Перші 6 місяців 2020 року для Мавп будуть складатися непросто, оскільки багато хто з них не зможуть швидко пристосуватися до нових життєвих реалій і як ніколи потребуватимуть моральній підтримці людей, близьких їм за духом. Фінансове становище Мавп (особливо займаються індивідуальним підприємництвом) в цей період також не буде стабільною. На щастя, після першого півріччя період невдач закінчиться, поступившись місцем широкій смузі суцільного везіння. Матеріальне становище більшості Мавп помітно покращиться. Не менш успішно підуть справи на роботі, налагодяться і відносини в родині.

2020 рік для Кози

Незвичайно успішним видасться перша половина року Щура для представників знака Кози. Вроджена кмітливість і хитрість допоможе їм досягти відмінних показників і на творчій ниві, і в професійній діяльності. У другій половині року доля буде як і раніше прихильна до Кіз, але для отримання очікуваного ефекту їм доведеться затратити набагато більше старань, ніж в самому його початку. Цілеспрямованість і професіоналізм Кіз, а також сприятливе розташування зірок допоможе їм домогтися значних досягнень у 2020 році.

Прогноз для Коня

2020 рік для людей, що народилися під знаком Коня, буде дуже непростим, однак при активній і цілеспрямованій роботі на протязі всього цього періоду їм вдасться не тільки досягти вершин фінансового успіху, але і вирішити масу проблем, що накопичилися за кілька років. Рік Щура буде для них наповнений безліччю цікавих пропозицій і подій (як позитивного, так і негативного плану), але для того щоб витягти з них максимум користі, Коні повинні налагодити нові ділові зв’язки і відмовитися від старих методів роботи.

Східний гороскоп для Дракона

Астрологи стверджують, що в 2020 році багато Драконів кардинально переглянуть систему своїх життєвих пріоритетів. Необхідність такої переоцінки обумовлена ​​тим, що звичні речі, що давалися їм перш без будь-якого праці, в рік Щура зажадають певних зусиль, наполегливості і завзятості. Протягом першої половини року Дракони будуть перебувати в пригніченому стані, оскільки витрачені ними зусилля не увінчаються успіхом, але через деякий час ситуація радикально зміниться, принісши їм удачу практично у всіх сферах життя.

Прогноз для Змії

Рік Залізного Щура для всіх представників знака Змії складеться непросто. Перше півріччя принесе їм безліч любовних переживань, сімейних чвар і неприємностей на роботі, однак протягом наступних шести місяців становище зміниться, повернувши Зміям везіння, фінансовий успіх і стабільність в любовних відносинах.

Чого очікувати Кролям?

Кролики в рік Сталевого Щура випробують суперечливі відчуття, оскільки на всій його довжині позитивні події будуть чергуватися з негативними. Відносини з діловими партнерами будуть досить нестабільними, тому протягом першого півріччя можливі проблеми, пов’язані з торішніми боргами і нереалізованими зобов’язаннями. Залишок року складеться для Кроликів набагато вдаліше, оскільки в процесі вирішення старих проблем вони не тільки виявлять характер, а й навчаться реально оцінювати власні можливості. Усі їхні зусилля призведуть до зміцнення матеріального становища. Найзатятіші представники даного знаку отримають значний дохід. В кінці 2020 року багатьом Кролям вдасться здійснити закордонну поїздку, здатну принести масу позитивних вражень і креативних ідей.

Прогноз для Тигра

Для Тигрів 2020 рік віщує позитивні зміни в стані їх фінансів. Протягом перших шести місяців багатьох з них очікує значний кар’єрний ріст. Людям з неординарним мисленням може бути запропонована посада керівника. Друга половина року складеться для Тигрів не менше вдало. Завдяки виправданого ризику одні з них зможуть зміцнити своє матеріальне становище, а інші – домогтися успіхів у кар’єрі. Навіть якщо ситуація вимагатиме від Тигра зміни місця роботи, ця зміна буде сприяти лише подальшого поліпшення його матеріального добробуту, оскільки рік Щура для нього – це час нових перспектив і можливостей.

Гороскоп для Бика

На самому початку 2020 року від Биків вимагається обачність в грошових операціях, оскільки в цей відрізок часу їх фінансовий стан може бути досить нестабільним. У першому півріччі вірогідні серйозні неприємності на робочому місці, здатні спровокувати необхідність зміни роду діяльності. У другому півріччі Биків очікує безліч позитивних змін: у них з’явиться можливість не тільки провести роботу над недоліками, допущеними в перші місяці року, а й знайти справжніх друзів і дуже надійних партнерів по бізнесу. В результаті їх матеріальне становище і моральне самопочуття істотно покращаться, але щоб досягти подібних висот, бикам потрібно докласти трохи більше зусиль, ніж в попередньому році.

Китайський гороскоп для представників знака Щура

Від всіх, хто народився в рік Щура, в 2020 році буде потрібно багато терпіння, необхідного для вирішення старих проблем і подолання безлічі протиріч і обмежень. Складнощі будуть переслідувати їх протягом всієї першої половини року. Починаючи з другого півріччя ситуація покращиться: багато Щурів зможуть зміцнити не тільки фінансове становище, а й свої ділові позиції, зробивши стрибок в кар’єрі. Цілком ймовірно включення їх в дуже вигідний проект.

Дивіться ще

Фото модних образів на Новий рік 2020

Без сумнівів, будь-яка дівчина мріє бути на чарівному новорічному святі найчарівнішою, найзагадковішою і найбажанішою. А …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *