Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /sites/izrokuvrik.pp.ua/wp-content/themes/sahifa567/functions.php on line 73
2019 рік вдови або вдівця - вибирайте рік для весілля
Головна / Календар 2019 / 2019 рік вдови або вдівця

2019 рік вдови або вдівця

Багато хто знає, що у високосний рік краще не укладати шлюби. Але не всі в курсі, що і наступні роки є теж несприятливими. Тому все більше молодят цікавляться: 2019 рік вдови або вдівця? Як стверджують астрологи, від часу одруження залежить сімейне життя. Народні повір’я Без сумніву, велика частина людей чула про негативний вплив високосного року. Це, перш за все, стосується укладення шлюбу. Вважається, що союз, укладений в цей період приречений на нещастя. Хоча, багато хто стверджує, що за цих несприятливих періодом наступають також непрості часи. Виявляється, за народними повір’ями слідом за високосним роком слід рік вдови, а на зміну йому наступає рік вдівця. Деякі знавці астрології стверджують, що на цьому все закінчується і настає щасливий момент для укладення шлюбного союзу. Згідно з цим твердженням, виходить, що 2019 рік не є ні роком вдівця, ні роком вдови, так як:

  • 2016 був високосним
  • 2017 рік вдови
  • 2018 рік вдівця

Згідно з іншими твердженнями цикл несприятливих років триває і слідом за роком вдівця в 2018 році, знову настає рік вдови. Відповідно до цієї теорії 2019 рік знову часом вдови. Виходить так, що сприятливого часу для весілля взагалі немає. Якби було все так гнітюче, то, напевно, в нашій країні не було взагалі щасливих шлюбів.

Рік чорної вдови

Якщо вірити, що 2019 рік буде роком вдови, то молодята прирікають свій союз на нещастя. Вважається, що в такій сім’ї дружина з часом залишиться одна. Це може бути не обов’язково смерть чоловіка. Через кілька років почуття в сім’ї можуть охолонути, і чоловік може покинути жінку і піти до іншої жінки. Скептики ставлять під сумнів твердження про те, що після високосного року настає два роки вдови і один – вдівця. Якби це було так, то на одного кинутого чоловіка доводилося б дві кинуті жінки. Статистика розлучень в нашій країні говорить про те, що ініціаторами розриву сімейних уз в сімдесяти відсотках є чоловіки.

Чому раніше це виглядало правдоподібно?

У минулі часи було безліч воєн і революцій, які робили жінок вдовами. Тому не випадково з’явилися повір’я про роки вдів і вдівців. Медицина ще в минулому столітті не могла похвалитися особливими досягненнями. Всюди лютували страшні епідемії, що забирають мільйони життів включаючи і жінок. Було відмічено, що саме після високосних періодів наступали важкі часи для жителів нашої країни. Досить згадати хоча б минуле століття: під час революції 1905 року в Росії число загиблих досягло 4000 чоловік; кількість вбивств з політичних мотивів дорівнювало 9000; число постраждалих в єврейських погромах перевищила 10 тисяч осіб. Далі пішла Перша світова війна, Лютнева революція і жовтневий переворот, які забрали мільйони життів. Після цього відбулася Громадянська війна, червоний терор, які перетворили мільйони жінок у вдів. Трагічні події продовжилися і далі. Під час Великої Вітчизняної війни статистика вдів збільшилася на мільйони. Все це давало підстави говорити про постійне чергуванні року вдів на рік вдівця і т.д. Не варто забувати і те, що всі ці трагічні події супроводжувалися голодом, безліччю хвороб і великим числом сиріт.

Як виправити становище?

Наш мудрий народ навчився обходити небажані прикмети. Виявляється для цього достатньо змінити звичний хід сватання. Раніше в ролі сватів зазвичай виступали хлопці і його родичі. Щоб змінити цю церемонію робили навпаки. Родичі нареченої їхали до нареченого і просили його згоди на весілля. Зрозуміло, що сьогодні вже ніхто не сватається як в минулі часи. Однак, і в цьому випадку можна знайти вихід. Якщо молодята як і раніше вірять у старі прикмети, молоді люди можуть спільно вирішити питання про весілля або дівчина перша може запропонувати одружитися. У наше століття рівноправності статей це не буде виглядати дивним і неприродним, зате можна уникнути можливих наслідків «невдалого» року. Астрологи також звертають увагу молодят на правильність вибору дати одруження. Число має не менш важливе значення для подальшої долі молодих людей. У цьому питанні потрібно звертатися до місячним календарем. Вважається, що найбільш вдалими числами для укладення шлюбного союзу є: 6, 10, 11, 16, 17, 21, 26, 27. Також на сімейні справи величезний вплив надає психологічний настрой молодят.

Вже доведено, що думки можуть чинити серйозний вплив на хід подій. Якщо наречений і наречена будуть думати тільки в позитивному ключі, то будь-які негативні моменти пройдуть самі по собі. Вищі сили допоможуть уникнути будь-негативні моменти, пов’язані з вибором року і дати одруження. Також молодятам не завадить виконувати певні правила: Ніщо і ніхто не повинні впливати і змінювати ваші відносини; Якщо ви зуміли подолати всілякі забобони, то вам під силу побудувати щасливу сім’ю. Головне вірити в свою правоту і при виникненні будь-яких труднощів намагатися вирішити їх спільними зусиллями; Якщо молодята вважають себе православними, то слід дотримуватися християнських заповідей, які містяться в Біблії. Наприклад, що чоловік повинен любити свою дружину, як своє тіло, а дружина повинна слухатися свого обранця і поважати його; Ніколи не слід заспокоюватися і думати, що вас будуть любити завжди. Сімейне життя вимагає роботи над собою. Ви повинні вміти не тільки відстоювати свої права, а й вміти йти на поступки. Також важливо вміти прощати іншу людину за деякі недоліки. Всі ми маємо право на помилки. Друга половина повинна з розумінням ставитися до запитів і вимог чоловіка.

Інші прикмети 2019 року

Господиня року – Жовта Земляна Свиня буде здійснювати свій вплив на сімейний союз. Як не дивно, але молодим людям, які уклали союз в 2019 році, загрожує швидкий набір ваги. Тому з перших днів спільного життя молодим людям слід стежити за своєю вагою і раціоном харчування. Тотему року не до душі цифри 1, 7, 8. Не варто організовувати весілля в дату, в якій значаться ці числа. Ще Свині властива наївність. Іноді, здається, що це тварина вельми дурне і його можна легко обдурити. Молодим людям слід бути в сімейному житті серйозними і відповідальними, щоб не піддатися негативному впливу зазначеного фактора.

Дивіться ще

Місячний календар стрижки волосся на січень 2019 року

Не так-то просто зважитися на зміну зачіски, тому похід в салон краси багато хто планує …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *